13 рис дійсно порядних людей

У нашому божевільному світі ще залишилася ця рідкісна порода …


Порядність, особливо підкреслюю для тих, хто з нею не надто «знайомий», дуже важлива. Ви навіть не уявляєте наскільки. Порядність означає виняткову чесність і тверді моральні принципи. При будь-яких умовах і обставинах. Завжди. На жаль, дійсно порядні люди не так вже й часто зустрічаються. Можна міркувати на теми «чому» і «як вижити в нашому сучасному світі порядній людині» годинами, але реальність така – таких дійсно мало. Проте в нашому божевільному світі ще залишилася ця рідкісна порода людей і їх виділяють наступні 13 рис.

1. Вони цінують і з повагою ставляться до часу інших людей.

Порядні люди цінують свій власний час, відповідно, вони цінують час інших людей. Вони розуміють, що у вас багато занять, і вам слід побувати ще в багатьох місцях, тому ніколи не дозволять собі затримувати вас. Якщо ви приділяєте їм свій час, вони будуть вам дуже вдячні, про що обов’язково скажуть.


2. Вони не приписують собі всі заслуги.

Вони ніколи в житті не припишуть собі те, чого вони не зробили. Хоч би це було 100 раз корисно для їхньої кар’єри. І вони завжди цінують те, що роблять інші люди і завжди підкреслюють це. Якщо ви, наприклад, допоможете хоч трохи порядній людині в підготовці якогось проекту, то вона обов’язково згадає ваше ім’я і подякує. Навіть якщо ваш вклад був мінімальним.

3. Вони відкриті і щирі.

Для них жити чесно – так само природно, як дихати. Тому ви ніколи не піймаєте їх на тому, що вони брешуть або обумовлюють когось. Для них це неприйнятно.

4. Вони завжди чесні.

Вони ніколи не брешуть, тому що не відчувають в цьому ніякої необхідності. Навіщо обманювати? Для них важливо домагатися своїх цілей чесно. Це їхній головний принцип.

5. Вони ніколи не використовують інших людей в своїх цілях.

Порядні люди не належать до тих, хто скористається своєю перевагою над кимось і стане його використовувати. Вони намагаються допомогти іншим людям стати сильнішими і досягти своєї мети. А використовувати когось, щоб отримати вигоду – для них це просто дико.


6. Вони не сперечаються до хрипоти, не кричать, якщо не згодні з вами.

Вони або будуть розмовляти з вами чемно і люб’язно або не будуть розмовляти взагалі. Ви ніколи не втягнете їх в безглузду суперечку, тому що їм це просто не цікаво. Вважаю, що це ознака справжньої респектабельності.

7. Вони не приклеюють людям ярликів і не роблять поспішних висновків.

Вони намагаються розгледіти хороше в кожній людині. Вважаю, вони так поступають тому, що вважають, що більшість людей в цьому світі теж порядні. Як же може бути інакше? У той же час, якщо вони побачать, що ви регулярно користуєтеся їхньою добротою в корисливих цілях, то нічого не скажуть, але підуть «по-англійськи» з вашого життя.

8. Вони ніколи не пройдуть повз чужу біду.

У таких людей дуже розвинена інтуїція, яка дозволяє їм відчувати інших людей. Якщо вам погано, у вас щось трапилося або ви впали у відчай, вони обов’язково помітять це. І, швидше за все, вони будуть робити все, щоб підбадьорити, допомогти вам.

9. Вони вірять іншим людям.

Вони будуть вірити вам на слово, поки не зловлять на брехні. А її вони щиро ненавидять. Тому, якщо ви збрешете їм, то практично немає жодних шансів, що вони коли-небудь будуть вірити вам на слово.

10. Вони завжди вибачаться, якщо винні.

Якщо вони зробили щось погане, то першими підійдуть до вас і відразу ж вибачаться. Для них нормально – визнавати свої помилки і виправляти їх.

11. Вони скромні.

Вони навіть не до кінця знають собі ціну. Хоча вони приносять користь іншим людям, але для них це здається настільки природним, що вони не відзначають цього. Тому ви повинні нагадувати їм про це. Таких людей дуже мало, і їх треба берегти.

12. Вони завжди намагаються зробити добро.

Порядні люди завжди допомагають іншим. Для них дуже важливо, що вони змогли хоч трохи, хоч якось, але полегшити життя іншої людини. Це вносить сенс в їхнє життя.

13. Вони завжди намагаються зробити хоч щось приємне іншим людям.

Є тисячі способів дарувати добро іншим людям. Хтось зажурився – вони його підбадьорюють. Хтось сумує – вони посміхнуться. Ці люди можуть скрасити будь-який день. Якщо ви належите до тієї рідкісної породи людей, яких можна назвати істинно порядними, величезне спасибі за те, що ви є. За все те, що робите.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *