«Ніколи не купуйте своїм дітям ці солодощі! Вони містять нафту і провокують різні захворювання»

У минулому році рак виявили більш ніж у півтора мільйонів жителів Землі. Онкологічні хвороби – самі важковиліковні на планеті. І найжахливіше, що від раку страждають і діти. А кількість покалічених дитячих життів жахає будь-кого.

Поки боротьба вчених з раковими захворюваннями не приносить особливих результатів, але накопичено чимало знань про профілактику хвороби.

Медицина вже зібрала солідний обсяг даних та інформації про рак. Відомо, наприклад, що його виникнення може сприяти ряд причин. Судячи з досліджень, ймовірність виникнення онкологічних захворювань в чималому ступені залежить і не тільки від спадковості і факторів навколишнього середовища, а й від того, що ми їмо.

Виробники всіх промислових смакоти витрачають величезні гроші на рекламу на ТБ, в газетах та Інтернеті. Вони роблять іграшки та одяг зі своїми логотипами. Платять за появу продукту в кіно і відеоіграх. Ті, хто виробляє продукти, орієнтовані на дітей, витрачають в сумі на рекламу близько 10 млрд доларів на рік.

10 мільярдів доларів на рік йдуть на те, щоб наші діти полюбили суперсолодка батончики в формі плюшевих ведмедів або «здорові» напої, в яких цукру більше, ніж в кока-колі. Маркетинг, орієнтований на дітей, працює найкраще: їх свідомість ще беззахисне перед цими хитрощами.

Але, як кажуть експерти, саме ці ласощі можуть бути причиною розвитку у дітей гіперактивності, примхливості, алергічних реакцій і навіть раку.

Тістечка в упаковках

На перший погляд, ці солодощі досить зручні, через компактної упаковки їх легко покласти в сумку і взяти в дорогу, а ще вони довго не псуються. А саме облудне то, що, раз вони для дітей, значить, відносно безпечні.

Але це зовсім не так. У будь-якому такому тістечку повнісінько цукру, кукурудзяного сиропу з високим вмістом фруктози, глюкози і навіть TBHQ – хімікату, одержуваного з нафти і викликає клітинну дисфункцію багатьох органів у дітей.

Багато медиків-дослідники вже не можуть мовчати і розповідають про лабораторних експериментах, в ході яких було доведено, що якщо змусити когось харчуватися тільки такими тістечками, то він швидко втратить зір, зіткнеться з збільшилася печінкою, буде страждати від судом і в підсумку помре від паралічу.

Цукор – головний винуватець проблем з печінкою і розвитку діабету у дітей. Рівень захворюваності на діабет серед дітей сьогодні вище, ніж коли б то не було в минулому, і продовжує швидко зростати.

Фруктові желейки

А це для мене ціле відкриття і дуже неприємне, так як я дуже люблю ці яскраві Желейка. Як виявилося, фруктовий смак желатінкам дає еритрозин – продукт, похідний від нафти.

Еритрозин колись навіть заборонили для використання в косметиці, так як доведено, що він призводить до пухлин щитовидної залози. А якщо він небезпечний для нашої шкіри, що вже говорити про шлунок?

Солодкі газовані напої

Будь солодкі газовані напої несуть небезпеку для дітей. Втім, не менш небезпечні вони і для дорослих … Вся справа в кількості підсолоджувачів, які є в складі газованої води. Там міститься глюкоза (цукор, який дуже швидко засвоюється і викликає відчутний стрибок інсуліну в крові. Постійне вживання глюкози може стати причиною діабету).

Підсолоджувачі, такі як аспартам, сахарин, цикломат, викликають рак у лабораторних мишей і щурів. Але чомусь їх продовжують додавати в різні продукти харчування, і навіть в дитячі солодощі.

Cheetos

Чи знаєш ти, що до складу Cheetos входить штучний барвник під професійним назвою Yellow 6. Так ось, цей барвник отримують з нафти.

А ще в цих «чіпсах» є метілбензоат і етиловий ефір метилфенидат.

Teddy Grahams

А всім, у кого діти обожнюють цих крихітних ведмежат, хочу повідомити, що вони напхані TBHQ, який (і це було доведено) є причиною розвитку раку шлунка у лабораторних щурів.
шкідливі продукти по аюрведою

Ця речовина може пошкоджувати фрагменти ДНК і пригнічувати дихальну систему дитини. Він також часто стає причиною тривоги, неспокою і гіперактивності у дітей.

На жаль, виробники різних продуктів, в тому числі призначених для дітей, продовжують використовувати штучні барвники , поглинаючи які, малюки піддаються непотрібним і серйозних ризиків.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *