Собака, яку залишили напризволяще, кинулася до людей з поцілунками. Вона дякувала їм за свій порятунок

Дуже зворушлива історія про дуже вдячного пса….

Кинуту собаку виявили абсолютно випадково. Її, прив’язану до паркану, який був розташований на розмитій водою території, знайшов чоловік. Житель Британії вигулював вихованця, коли його погляд привернула нещасна собака ….

Перехожий кинувся на допомогу Неллі, так звуть бідолаху, і витягнув її на сушу. Перелякана і мокра, вона потребувала негайної допомоги …

Чоловік звернувся в службу порятунку, і незабаром на місце прибули рятувальники. Вони були вражені тим, що побачили, але ще більше їх вразила та доброта, яка була в душі покинутої вихованки. Як тільки до неї підійшли люди, вона кинулася в обійми рятувальників, обсипаючи їх поцілунками. Неллі висловлювала величезну подяку і відчувала, що цілком може довіряти цим людям!

Права лапа собаки була поранена, і в ній розвинулася інфекція. Рана не була свіжою, а це значить, що бідна Неллі страждала від болю довгий час. Ветеринари виявили це, а також те, що зовсім недавно Неллі стала мамою. На жаль, цуценят поблизу не було. Швидше за все, той жорстокий чоловік, який прив’язав собаку до паркану, поспішив позбутися від її дітей …

Все це ветеринари розповіли організації Animal House Rescue і звернулися з проханням про допомогу. Вони сподівалися, що співробітники зможуть підтримати Неллі матеріально, щоб собака могла отримати повноцінну медичну допомогу.

Побачивши знімки собаки, представники Animal House Rescue дали згоду, ні хвилини не вагаючись. Вони знали, що повинні допомогти!

На жаль, рана виявилася дуже глибокою, і інфекція поширилася далі, тому лапку довелося ампутувати. Однак, після операції, коли Неллі зміцніла, вона відчула себе значно краще! Біль, яку вона відчувала раніше, більше не турбувала її, і собачка нарешті відчула себе щасливою!

Волонтери кажуть, що, незважаючи на все пережите, Неллі відрізняється дивовижною добротою і готовністю довіряти! Вона не втомлюється обніматися і цілуватися, демонструючи людям свою любов. У планах у співробітників організації знайти для вихованки будинок, ну а поки вона відновлюється і радує лікарів успіхами.

Побажаємо цій милій собачці одужання і щиро дякуємо всім, хто брав участь у порятунку Неллі!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *