Це історія про трьох кмітливих бабусь, які заздалегідь подбали про своє життя на пенсії

Це історія про трьох кмітливих бабуля, які заздалегідь подбали про своє життя на пенсії. Вони переїхали в три затишних маленьких будиночки на колесах.

Цій пані 72 роки . Вона не захотіла переїжджати в будинок для людей похилого віку та сама подбала про свою старість. Щоб не обтяжувати свою сім’ю і не витрачати величезні суми на комунальні послуги, дама продала великий будинок і придбала маленький будиночок на колесах.

В її затишному будиночку є все, що потрібно для нормального життя: невелика кухня з плитою та мийкою, зручний диванчик, ванна кімната з душем, раковиною і туалетом і спальня.

Спальня розташована на другому поверсі, але дама замовила для себе зручні сходи, яку спроектували відповідно до її побажань.

А це будинок її подруги. Їй тільки  60 років , але пересувається на інвалідному візку.

Вхід в будинок оснащений зручним пандусом, а всередині будинку є спеціальний підйомник, бо дама дуже любить спати на горищі.

А третя подруга крім будиночка купила ще й затишну ганок-веренду. Там вона розмістила гідромасажну ванну і тепер у неї спа-курорт на дому, а її сусідки-подружки із задоволенням ходять до неї на процедури.

Ці дами щасливо живуть в своєму міні-поселенні. Пенсії їм вистачає на все, вони активні і позитивні і не обтяжують своїх родичів, що було для них так важливо.

Розумні та кмітливі жінки самі подбали про створення умов для себе. Молодці!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *