Рецепт наших предків: Забута чарівна мазь від вaрикoзного рoзширення вeн. Використовувала її поки не дійшла до дна баночки. Через тиждень ніжки були чисті!

Використовувала мазь поки не дійшла до дна баночки. Через тиждень ніжки були чисті!

«Просто диво якесь!»

Іноді найпростіші рецепти з доступних і дешевих компонентів надають лікувальну дію на рівні дорогих брендових фармпрепаратів. Звичайно, жоден народний рецепт не скасовує ні походу до лікаря, ні його рекомендацій.

Випадки бувають всякі і іноді зволікання просто небезпечно для життя. Але якщо все не так страшно, чому не спробувати використовувати рецепти наших бабусь. У них то і аптек не було в селах, а проте жили і були здоровіші нас.

«Вчора зателефонувала приятелька і розповіла прямо чудо про мазь, яка вилікувала їй ноги! У неї був ваpикоз і останнім часом навіть вирaзки на нoгах, темні плями. Хірурги сказали робити опeрaцію, інакше … сама не впорається!

І ось, що їй допомогло:

Для приготування мазі мені знадобилися:

свиняче пряжене сало,

сік алое,

мед

мазь Вишневського та іхтіолова,

господарське рідке мило,

сік ріпчастої цибулі.

По 1 ст. ложці кожного з цих компонентів я помістила в маленьку каструлю і, помішуючи, нагріла до кипіння, але не кип’ятити!

Потім остудила, завдала мазь на ноги і, обернувши чистою ганчіркою, забинтувала не туго. З цією пов’язкою ходила весь день і залишила на ніч. Потім наклала нову пов’язку зі свіжою порцією мазі.

Робила так, поки не скінчилася мазь. Коли мазь скінчилася, ніжки були чисті!

«Просто диво якесь!»

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *