Цей легкий трюк позбавить від болю в спині, покращить поставу і зменшить живіт! За 5 хвилин.

Японські фахівці  близько десяти років тому розробили простий і ефективний метод корекції фігури. Він не тільки допоможе прибрати відвислий живіт, але і поверне скелет в природне положення. При цьому обриси твого тіла зміняться і талія стане тоншою.

Книга з описом японської методики стала бестселером, але для того щоб її освоїти, достатньо всього лише прочитати головні моменти, які вміщаються в кілька абзаців. Ця диво-техніка  ідеально підходить для тих, хто не любить тренування в спортзалі і може приділяти по п’ять хвилин в день занять з рушником.

Як прибрати відвислий живіт

Скачай з рушника  тугий валик . Він повинен бути довжиною не менше 40 сантиметрів і товщиною приблизно 10 сантиметрів. Перев’яжи валик мотузкою, щоб він міцно тримався.

Сядь на тверду  горизонтальну поверхню , наприклад, на килимок для фітнесу, кушетку або масажний стіл. Потім поклади валик на цю поверхню.

Ляж  на поверхню, валик повинен знаходитися поперек тіла під попереком – рівно під пупком. Це дуже важливий момент.

Розведи трохи ноги і  зведи стопи  разом. Великі пальці повинні торкатися один одного, а п’яти перебувати на відстані 25 сантиметрів.

Заведи прямі руки  за голову , поверни їх долонями вниз і з’єднай мізинці. Уважно стеж за тим, щоб великі пальці ніг і мізинці на руках стикалися.

Лежи в такому положенні не менше  5 хвилин .

Встань  з рушника дуже акуратно, без різких рухів.

Під час цієї вправи скелет починає приймати природне для нього положення і таким чином підтягується живіт і перерозподіляється жир. Однак деяким людям складно відразу витримати п’ять хвилин. Якщо ти один з них, почни з хвилини, при цьому кожен день збільшуйте час. Ти помітиш результат приблизно через місяць. Головне – виконувати цю просту вправу регулярно

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *