10 кімнатних рослин, які принесуть любов і сімейне щастя у ваш будинок

Для більшості людей кімнатні рослини – звичайний декор. Стоять собі в горщиках, фотосинтезом займаються, ну, і добре. Спостережні жінки, які захоплюються розведенням рослин, скажуть вам, що це зовсім не так. Кімнатна квітка може стати справжнім сімейним талісманом і принести в дім щастя.

1. Перше місце в цьому списку по праву належить спатіфілуму (в народі відомий як «Жіноче щастя»).

Це багаторічна рослина родом з далеких південно-американських лісів. Ростити її не складно. Головне: обов’язково обприскувати Спатифіллум кожен день, а навесні – пересаджувати в свіжий грунт.

Чим він допоможе:
– незаміжні знайдуть свою половинку;
– хто вже думає про дитину – завагітніє;
– в сім’ї, де росте «Жіноче щастя», завжди буде любов і взаєморозуміння.

2. На другому місці в «рейтингу» – дуже гарна квітка з екзотичною назвою узамбарська фіалка, або сенполія.

Фіалки, як усім відомо, люблять ретельний догляд, їм потрібно багато світла, вони не терплять жорстку воду. Проте ця примхлива рослина у нас дуже популярна. Фіалка допомагає підтримувати мир в сім’ї. Крім того, ця квітка – символ вічного кохання.

  1. Третьою йде теж широко відома рослина – китайська троянда, гібіскус. Всім подобаються її красиві і великі квіти.

Гібіскусу потрібно тепло, адже він родом з тропіків, але не більше 35 градусів. Якщо у вас в будинку з’явиться Гібіскус, чекайте скоро пристрасну любов.

4. На четвертому місці серед рослин щастя – Хойя, або «воскової плющ».

У цієї кімнатної ліани є безліч різновидів. Наприклад, є Хойя Керрі, яка в деяких країнах дарується як «валентинка» на 14 лютого. Але у себе в будинках люди найчастіше вирощують хойю прекрасну або хойю м’ясисту. Хойя принесе вам сімейне щастя, особливо якщо ви поставите її в свою спальню.

5. Золоту середину нашого переліку займає мирт.

Цей вічнозелений чагарник цвіте маленькими білими квітами. Крім красивого вигляду, він володіє ще й цілющими властивостями. Саме слово «мирт» перекладається з грецької як «бальзам». Вважається, що мирт робить шлюб вдалим, а в сформовану вже сім’ю приносить щастя і мир. У деяких країнах ця рослина навіть вважається найкращим подарунком для молодят.

6. Аїхрізон – і шосте місце. Народні прізвиська – «дерево любові» і «дерево щастя».

Це кімнатна квітка, яка може вирости до 30 см у висоту. У нього своєрідне листя, схоже за формою на сердечка. Аїхрізон, як зрозуміло з назви, приносить любов і щастя своєму власникові.

7. Наступна рослина для тих, хто шукає щастя – красива і невибаглива калатея.

Родина цієї кімнатної рослини з прекрасними візерунчастими листям – Америка. Заради красивого листя калатею багато людей  і вирощують. Але ми-то з вами тепер знаємо, що калатея допомагає нам в нашому сімейному житті, тому що вона – символ сімейного щастя.

8. Хто наступний? Відомий хлорофітум, а по-простому – «сімейне щастя».

За цією рослиною легко доглядати. Вона добре росте і красиво квітне. Тільки влітку поливайте її побільше. З хлорофітумом ваше сімейне життя буде щасливим і спокійним – так кажуть в народі.

9. Передостання в нашому списку покровителька щастя – кислиця (оксаліс).

В соку кислиці присутня щавлева кислота, тому вона і має таку назву. Її можна вирощувати і в кімнаті, і в саду. А скільки у неї різних цілющих властивостей!  Але це інша тема. Якщо ви хочете знайти свою любов, то заведіть кислиці. Якщо хочете зберегти сім’ю, то заведіть її ж.

10. І нарешті замикає наш список (хай вибачать мене чоловіки!) Антуріум, або «чоловіче щастя».

Ця квітка представлена в різноманітних сортах. Вона не виносить прямих сонячних променів, вимагає частого обприскування і має схильність до високої вологості (особливо під час зростання). І що дуже важливо – отруйна! Зате чоловікам дає чоловічу силу. А всім разом – успіх і щастя в любові.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *