Точка на Вашому тілі, яка вилікує від 100 хвороб

Про таку точку, яка сто хвороб лікує, давно дізналися від японців і називається ця активна точка «сан-ри». Вона дуже популярна в рефлексотерапії Сходу. Також її називають «джерелом молодості». У китайців її називають «цзу-сань-лі».

Корисні властивості

Вплив на цю точку:

— стимулює роботу шлунково-кишкового тракту,

— у жінок — регулює менструальний цикл,

— знімає м’язову втому ніг, надаючи нові сили любителям піших прогулянок,

— підвищує захисні сили організму.

Численні дослідження довели, що точка енергетично пов’язана з  відділами спинного мозку, які контролюють фізіологічні функції шлунково-кишкового тракту, нирок, наднирників і деяких органів таза.

Як знайти точку

Зігніть праву ногу в коліні та покладіть на неї праву долоню. Відведіть середній палець до зовнішнього краю колінної чашечки. Він якраз потрапить в поглиблення зліва від горбка на великій гомілковій кістці. Це і буде точка «сан-ри». На лівій нозі її знаходять лівою рукою.

Масаж

Масажувати дві точки на ногах потрібно одночасно. Роблять це вказівними пальцями, направляючи тиск під колінну чашечку. Загальна тривалість масажу повинна бути не менше двох хвилин. Робити його рекомендується вранці до сніданку і ввечері перед сном.

В Китаї припікання точки «сан-ри» вважається рецептом довголіття. Воно виконується полиновою сигарою. Тліючу сигарну тримають над точкою 3 хвилини, щоб виникло відчуття приємного тепла.

Для підвищення тонусу і захисних сил в ролі подразника точки «сан-ри» можна використовувати кружечки з перцевого пластиру або гірчичника, а також втирати китайський або в’єтнамський бальзам типу «Зірочки».

Також масажувати точку радять при будь-якому стресі та переживаннях. Це нормалізує ваш душевний стан.

Ви знали про такий засіб?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *