Дієвий спосіб покращити свій зір і заспокоїти нерви

СПОСІБ ПОЛІПШИТИ СВІЙ ЗІР І ЗАСПОКОЇТИ НЕРВИ
Ось як бабуся в Грузії собі зір повернула і перестала нервуватися і злитися через дрібниці. Просто диво-рецепт!
Моя тітка порадила мені приголомшливий рецепт для здоров’я очей. Привезла вона його з далекої Грузії. Колись вона помітила у себе погіршення зору. Але, це, звичайно, були наслідки її професії — вона постійно проводила час за комп’ютером, і це не могло не відбитися на її очах. Постійна втома, червоні очі, різі, плюс до всього приєдналися нервове перенапруження і безсоння.

У Грузії вона також була по роботі. Там їй і порадили відмінний засіб, який допомагає поліпшити гостроту зору і заспокоює нерви. Я теж спробувала, і ефект мене приємно здивував. Якщо я останнім часом навіть замислювалася про окуляри, то зараз думок таких немає! Я знову добре бачу, а крім того маю просто залізні нерви!
До складу рецепта входить всього два інгредієнти, які можна без зусиль придбати в магазині.
Валеріанове вино для хорошого зору
знадобиться:

корінь валеріани — 50 г;
червоне виноградне вино — 1 л.
Приготування і застосування:

Зрозуміло, що спочатку в рецепті повинно використовуватися саме грузинське червоне вино. Але я знайшла відмінну альтернативу. Цілком можна використовувати вино, приготоване в домашніх умовах!

Валер’яну потрібно подрібнити в порошок, для цього найкраще перемолоти корінь в блендері або кавомолці. Потім потрібно взяти будь-яку скляну ємність, всипати отриманий порошок валеріани і залити його вином. Засіб потрібно закрити кришкою і прибрати в прохолодне темне місце на 2 тижні. Періодично вміст потрібно струшувати, можна навіть робити це кожен день.
Через 14-15 днів зілля потрібно процідити.

Приймати таке валеріанове вино потрібно по 1 ст.л. 3 рази на день за півгодини до їжі, поки воно повністю не закінчиться. До закінчення прийому ви зможете помітити різницю! Зір стане гострішим, нерви спокійнішими, та й в цілому самопочуття поліпшиться!
Валеріанове вино допомагає перемогти стрес, невроз і симптоми, які викликані нестійкістю нервової системи. Крім того, це дуже смачний засіб!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *