Перкис водню-для пишного цвітіння орхідей.

Орхідеї дуже красиві кімнатні рослини. Для гарного росту і цвітіння їм потрібно підживлення. Сьогодны розповімо вам про підгодівлю одним з кращих добрив – перекисом. Цей засіб хороший в медицині, але також допомагає рослинам.

Перекис водню прекрасний дезінфікуючий засіб. Ця рідина без кольору і запаху, але має великий вплив на організм людини і рослин. Якщо перекис розвести водою, то вийде прекрасне добриво для рослин. Адже перекис містить мікроелементи, необхідні для росту, розвитку і цвітіння орхідей.

Чим перекис водню корисний для рослин:

  • зміцнює імунітет;
  • стимулює цвітіння;
  • насичує грунт киснем;
  • лікує рослину від шкідників і хвороб.

Як правильно приготувати добриво з перекису водню?

Воду для розчину найкраще брати дистильовану. Якщо маєте можливість брати воду з криниці, тоді беріть з криниці, така вода ще краще для рослин.

Для приготування розчину в 1 л води розведіть 2 ст. л. перекису водню. Отриманим розчином полийте орхідею. Підживлення вносіть раз в тиждень.

Також орхідеї добре відгукуються на позакореневе підживлення. Для цього зробіть такий же розчин, тобто в 1 л води розводіть 2 ст. л. перекису. Готовим розчином обприскуйте листя орхідеї. Рослина через листя швидше вбирає добрива.

Завдяки даному удобренню орхідеї активно ростуть і цвітуть. Таке добриво дуже добре діє на імунітет, а це значить, що рослина буде менше схильна захворюваннями шкідників.

Перекис водню як засіб від хвороб рослини

Якщо орхідея чахне і це явна ознака захворювання, то відразу застосовуйте наступний розчин: в склянці води розведіть 3 ст. л. перекису водню і 1 краплю йоду. Отриманий розчин перелийте в пульверизатор і обприскайте орхідею. Повторюємо дану процедуру через 5-7 днів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *