Боротьба за життя: рослина, яка врятувала мене від смертельного раку – реальна історія!

Чоловік з Болгарії розповідає про спосіб боротьби з раком. Його розповідь дає надію багатьом людям. Дізнатися, чому він настільки популярний, ви можете, продовживши читання!

«У 2002 році я виявив пухлину мозку – доброякісну. Мене негайно помістили в лікарню. Пухлина була 5 × 5 см, але операція пройшла успішно. Для мене нейрохірурги в цій лікарні є кращими в Болгарії.

Через два роки результати показують, що пухлина рецидивна (метастатична) і майже однакового розміру. Я повинен був зробити нову операцію, але операція вийшла, і я отримав параліч лівої ноги. Доктора досліджували, що пухлина була атипової.

Потім я пішов в онкологію, і пішла променева терапія, але це не допомогло – пухлина знову повторилася і потрібна була нова операція. Після цього я відправився на реабілітацію і там, на моє щастя, я зустрів людину, який змінив моє життя. Він поділився зі мною тим, що він страждає на рак нирки. Після того, як операція виявилася невдалою, йому залишалося жити 3-4 місяці.

Потім він зустрів жінку, яка розповіла йому про рослину і методі приготування для лікування. Трава називається бузина – чагарник, що росте в пустелях і навколо річкових каналів, який схожий на лохину і має майже однаковий розмір. Зростає в кінці серпня – початку вересня.

Домашній рецепт:

Плід повинен бути досить зрілим, щоб мати лікувальні властивості.
Вимийте бузину і помістіть в банки, чергуючи один шар бузини і один шар цукру, поки ви не заповните банку.
Зберігати в сонячному місці для бродіння.
Через два тижні зберігайте в холодильнику.
Ви можете зробити 2, 3 або 4 банки, але, по крайній мірі, дві необхідні для лікування протягом усього року.

Приймайте одну чайну ложку щоранку натщесерце, за 10 хвилин до їди.

Я чекав 2 місяці, щоб набрати бузину і приготувати рецепт. Я почав його вживати. З минулого операції пройшло 4 роки – до сих пір у мене не було метастатических клітин в моєму тілі.

До речі, і здорові люди можуть спробувати це засіб (той, хто хоче посилити імунну систему). Наприклад, це допомагає проти грипу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *