Палець в рот не клади: 5 знаків Зодіаку з якими не варто сперечатися

Є знаки Зодіаку, про яких кажуть “палець в рот не клади, бо відкусять по лікоть”. Їх мову порівнюють з жалом оси чи гострим перцем. Вони балакучі, зухвалі та агресивні. Люди, що народилися під цими знаками звикли завжди жартувати та тримати публіку в напрузі. Астрологи радять ставитися до них з особливою обережністю, інакше можна постраждати.

Водолій

Водоліям характерно не говорити, а діяти. Вони можуть бути, як і друзями, так і ворогами, поки не оголосять війну. Їх непересічний розум та гострий язик, зможуть словесно загнати в глухий кут будь-якого опонента. З Водоліями краще не змагатися в інтелекті. Рівних в методиці плетіння інтриг та маніпулювання словами теж не знайти. Водолії з легкістю демонструватимуть власні знання, поки повністю не обеззброять своїх суперників. Довести їм що-небудь — зробити собі гірше. Не намагайтеся вступати в перепалку з цим знаком, а тим більше — нав’язати власну думку. Пам’ятайте, що гострий язик Водолія здатний нанести смертельні рани.

Передбачити, чим закінчиться словесна баталія, практично неможливо, як і те, коли вона почнеться. Представник знака Водолій настільки непередбачуваний, що ви навіть не встигнете з’ясувати, коли він “намацав” ваші болі та вдарив по них.

В ролі друга цей знак справжня знахідка, тому його можна сміливо брати туди, де передбачається словесна сутичка. Водолії завжди виграють спірні справи завдяки масі доводів і аргументів в бік некомпетентності опонента.

Зовнішньо знак є спокійною і врівноваженою особистістю, але його інтелектуальний розум здатний убити будь-кого наповал. А від запеклої сутички з цим суперником душевні рани доведеться зализувати ще дуже довго.

Близнюки

Вони не вважаються вершиною красномовства і не блищать розумом. Представники цього знаку не будуть вплутуватися в словесні перепалки та доказувати свою правоту без гострої потреби. Але ця тиша до пори, до часу. Якщо їх зачепити — то в суперечках їм немає рівних. У них настільки добре підвішений язик, який здатний виділяти отруту, що мало хто зі співрозмовників здатний витримати подібні “підколи”. А якщо хтось захоче відповісти в такій ж манері — навряд чи вийде дотягнутися до рівня Близнюків.

Подвійна натура знаку допомагає Близнюкам завоювати “пальму першості” з словесних баталій. З одного боку, вони починають присипляти пильність свого конкурента втішними промовами, з іншого — завдають удару в найбільш вразливе місце. Представники цього знаку, ніколи не забувають застосувати заборонені прийоми. Словниковий запас Близнюків красномовно нагадує, що інтелект — не їх перевага, але й мета їх висловлювань зовсім інша. Вони розуміють, що ефективніше вбити суперника простими та зрозумілими фразами. А як інші справлятимуться зі своїми емоціями — це вже не зона відповідальності Близнюків.

Скорпіон

У цих представників не язик, а гостре жало, просякнуте смертельною отрутою. Але якщо опонент Скорпіонів виявився набагато інтелектуально сильнішим за них, то цей знак дістає потужні стріли, що потрапляють в саме серце. Його винятковий розум дозволяє домогтися смертоносного ефекту. А холодне серце абсолютно байдуже до болю, саме тому цей знак схильний до жорстокої помсти.

Якщо Скорпіони ставлять за мету якомога болючіше образити суперника, то вони обсипають його не лише образливими словами, але й чорним гумором. Для представника цього знаку такий підхід — в порядку речей, проте іншим це може завдати неабиякого болю.

Красномовні слова Скорпіони використовують для помсти або самозахисту. Шукати для себе слабкого суперника для того, щоб потішити своє самолюбство — не в правилах знаку. Гідні конкуренти — це ті, хто може змагатися на рівних. Винятки з правил виникають лише тоді, коли опонент переходить всі дозволені межі та не усвідомлює, з ким зв’язався. В цьому випадку можна розраховувати на криваву драму.

Овен

Коли у представників знаку зашкалюють емоції, вони починають колоти своїм гострим язиком всіх тих, хто потрапляє під руку. Овни дуже запальні, що є головною проблемою. У багатьох випадках вони не хочуть нікого ображати, але невлучні слова стають стартом для потоку лихослів’я. І лише коли вони виллють на вас всю гидоту, починають жаліти про свій вчинок. Проте не чекайте вибачень. Перепрошувати, їм не дозволяє надмірна гордість. А якщо ви все-таки дочекалися благань про прощення — не спішіть вірити. Тирада з різних за формою слів точно повториться в недалекому майбутньому. Швидше за все, новий приступ негативу вдарить з новою силою. Що найгірше в цій ситуації: спрогнозувати черговий потік лайки просто неможливо.

Слова цього знаку здатні цілити в саме серце. І чим болючіші слова, тим більше марнославства відчуває цей представник. Навряд чи хтось зможе пробачити їм подібну зухвалість. Сказані зі злості слова здатні вбити найміцнішу дружбу. Для своєї безпеки краще припинити спілкування з представниками цього знаку, адже через деякий час вони знову візьмуться за старе. Навіщо така дружба, в якій дозволені висловлювання, що завдають болю?

Козеріг

По своїй натурі Козероги — скриті особистості. Саме ця риса грає їм на руку перед опонентами. Їх маска байдужості приховує всі емоції, але це тільки на перший погляд. Знак буде мовчки вислуховувати від суперника всі гострі висловлювання та терпіти. Не дарма кажуть, що в терпінні їм немає рівних. Але коли воно вичерпається, Козеріг почне різати своїми словами. Потік лайки та різкої агресії — не про цей знак. Вони здатні сказати кілька пару слів, які розріжуть опонента навпіл. І після цього, навряд чи хтось захоче спровокувати новий приступ гніву.

Козероги не звикли до чутливості і сентиментальності. Не вийде пом’якшити їх серце, якщо ви вже привели до конфлікту. Вони не підуть на компроміс, а якщо погодження з двох сторін буде очевидним — представники знаку не забудуть про “гостру” ситуацію та постійно нагадуватимуть про неї іронічним гумором та образливими словами. Козероги здатні підпсувати карму та репутацію тим, хто почав скандал, тому краще одразу відступити, аніж битися з ними в плані красномовства та ганебно програти.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *