Тест: оберіть найбільш дружну сім’ю

Психологія людини досить цікава  нам самим. Фахівці в області психології стверджують, що всі основи відносин  складаються саме в дитинстві, в сім’ї. Довіртеся своїй інтуїції і просто дайте відповідь на просте запитання – На якій картинці найбільш дружна сім’я?

Перед Вами буде три картинки, довго не роздумуйте, просто виберіть ту, яку вважаєте правильною. На роздуми не давайте собі більше декількох секунд, щоб тест був більш достовірним.

Якщо Ви вибрали сім’ю на першій картинці, то про неї можна сказати наступне. Нехай ці люди і схожі на сім’ю, але складно не побачити той факт, що чоловік поводиться сам по собі, йому не цікава ні його дружина, ні його дитина. У цей же самий час мама намагається захистити дитину від батька. Не думаємо, що таку сім’ю можна назвати щасливою.

Якщо Ви вибрали сім’ю на другій картинці, то пропонуємо Вам задуматися ще більш уважно. Батьки байдуже дивляться на всі боки, але і дитина не прагне завоювати увагу дорослих. Таким же чином це можуть бути просто незнайомці, які по волі випадку просто виявилися поблизу один від одного. Така сім’я не є дружньою і міцною.

Якщо ж Ви вибрали сім’ю на третій картинці, то Ви вгадали! Ваша інтуїція не підвела Вас! Тут ми бачимо, що батько обіймає свою дружину, але також прагне не втратити свій зв’язок з маленькою донькою. Така сім’я дружна, вони підтримують один одного і не забувають один про одного.

Результат цього невеликого тесту – це лише ознайомлювальний процес, щоб глибше розібратися у Ваших проблемах у взаєминах, потрібно звернутися до професіонала.

Будьте щасливі!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *