Зриваємо маски: наскільки небезпечні жінки за знаком Зодіаку

У кожної людини є темна сторона. Ось чого можна очікувати від жінок відповідно до їх знаку Зодіаку.

Овен

Уперта, незалежна і прямолінійна жінка-домінант цим же відштовхує сильну стать. Незважаючи на миловидну зовнішність, внутрішні агресивні якості часто помітні при першому ж знайомстві.

Телець

Жінки, народжені під цим знаком, часто дратують чоловіків меркантильністю і надмірною увагою до дрібниць, особливо що стосується грошей. Вона любить рахувати чужі доходи, контролювати витрати чоловіка і відповідати за весь сімейний бюджет.

Близнюки

Балакучість – головний недолік жінок-Близнюків. На додачу до зайвої інформації, що виходить з її вуст, чоловік буде незадоволений її невмінням розпоряджатися часом, а інколи нелогічністю і мінливістю.

Рак

Різкі зміни настрою, істерики, образливість без приводу – це все про жінку, яка народилася під знаком Рака. До того ж, вони кошмарні власниці, які, проявляючи зайву турботу до чоловіка, цим самим значно обмежують його свободу.

Лев

Жінка-Лев, що звикла завжди бути в центрі уваги, все життя прагне до багатства, красивого життя, розваг. Левиця з удовольствим приймає знаки уваги сторонніх чоловіків, що є образливим для її партнера.

Діва

Нестерпні любительки чистоти, великі критики і просто жінки, які люблять причепитися з приводу і без. Діви обожнюють підкреслювати свою незалежність, тому вона часто береться за якусь справу, вважаючи, що впорається краще за всіх.

Терези

Чоловіки не розуміють, як жінки-Терези можуть годинами стирчати біля дзеркала, милуючись собою. Шопінг – їх найулюбленіше заняття. Все це приводить сильну стать до сказу.

Скорпіон

Неймовірно ревнива, конфліктна, мстива, підступна і злопам’ятна жінка-Скорпіон здатна відштовхнути навіть люблячого чоловіка.

Стрілець

Жінка-Стрілець різко “вистрілює” свою думку, а лише потім починає думати про свою нетактовність. Моменти, коли краще було б утриматися від саркастичного коментаря, зводять її партнера з розуму.

Козеріг

В цьому знакові чоловіків відштовхує нехарактерний для жінки холод, меркантильність, фокусування на кар’єру і гроші.

Водолій

Від цих жінок можна чекати чого завгодно. Будучи вкрай оригінальними і творчими особистостями, вони дозволяють собі все, не соромлячись шокувати інших. Зрозуміти Водолія зможе тільки інший Водолій або Близнюки.

Риби
Лукаві та гнучкі жінки-Риби, які не мають постійної думки, нерідко дратують своїх партнерів. Істерика і сльози – відмінна маніпуляція чоловіком.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *