Якщо у вас терпнуть руки — негайно до лікаря!

Оніміння рук легко розпізнати по неприємним відчуттям легкого поколювання і печіння, передає Ukr.Media. Найчастіше ця проблема виникає ночами. Основна причина оніміння — банальне здавлювання судин. Однак у деяких випадках така проблема може сигналізувати про наявність серйозного захворювання. У будь-якому випадку відвідати лікаря буде не зайвим.

Найчастіші причини оніміння рук

1. Це порушення, як правило, пов’язано з наявністю у пацієнта шийного остеохондрозу. Коли в шийному відділі хребта здавлений нерв, це неминуче приводить до оніміння рук, частих головних болів і інших проблем.

2. Порушення центральної нервової системи можуть призводити до неправильної роботи нервових імпульсів. У свою чергу, це загрожує зниженням чутливості рук і ніг.

3. Синдром зап’ястного каналу також може бути передвісником оніміння рук. В цьому випадку із-за набряку сухожиль нервові закінчення не можуть нормально функціонувати, що підвищує ризик виникнення оніміння.

4. Тромби, які утворюються у венах, уповільнюють кровотік і порушують правильне функціонування кінцівок. Цей грізний симптом може також призводити до гангрени та відриву тромбу. При найменших підозрах на тромбоз слід якомога швидше звернутися до фахівця, щоб виключити небезпечний діагноз.

5. Анемія, цукровий діабет можуть провокувати оніміння кінцівок.

6. Ще однією причиною, що призводить до втрати чутливості в руках і ногах, є защемлення нерва в плечовому суглобі. Оніміння рук можуть викликати і інші запалення плечових тканин.

7. Кардіологічні проблеми вважаються найнебезпечнішими причинами оніміння рук. Якщо крім оніміння вас мучать постійні головні болі, це вагомий привід звернутися до лікаря. Такі симптоми можуть бути провісниками інсульту.

Якщо ви зіткнулися з проблемою оніміння рук, не займайтеся самолікуванням і звертайтеся за консультацією до лікаря. Тільки кваліфікований лікар зможе встановити точну причину оніміння і призначити ефективне лікування. Навчіться прислухатися до свого організму і будьте здорові!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *