Де мають звичку ховати гроші різні знаки Зодіаку

Кожна людина намагається знайти зону свого комфорту, і гроші в цьому часто грають провідну роль. Хтось готовий заради безтурботного майбутнього затягнути пояси і відкласти “на чорний день”, а хтось живе на широку ногу, не замислюючись про завтрашній день. Астрологи впевнені, що багато в чому ставлення до грошей визначає дата народження. В результаті одні знаки зодіаку завжди мають заначку, а інші просто не в змозі що-небудь зібрати.

Овен

Овни люблять, коли є особистий запас. Щоб знайти їх заначку, потрібно йти в гараж або майстерню.

Телець

Тельців гроші гріють. Найчастіше вони тримають свої заощадження в шафі або в кишені старої куртки.

Близнюки

У Близнюків дуже вільні стосунки з “заначкою”. На пошуки їхніх заощаджень може піти багато часу, а в підсумку виявиться, що все вже давно витрачено.

Рак

Раки люблять збирати гроші, і їх скупість не має кордонів. Навіть якщо вже зібрана пристойна сума, вони ні за що не зупиняться. Зазвичай ховають свої заощадження в затишному місці в спальні, де тихенько можуть милуватися ними і регулярно перераховувати.

Лев

А ось Леви збирати не люблять. Весь свій заробіток вони витрачають на сім’ю, основні потреби і великі покупки.

Діва

Діва занадто обережна, щоб зберігати гроші вдома. Швидше за все, вона покладе свої накопичення на рахунок в банку під хороший відсоток і буде постійно його поповнювати.

Терези

Терези заначок не тримають. А якщо їм і вдасться щось зібрати, то засунуть все в шафу або тумбочку.

Скорпіон

Для Скорпіона заначка – найважливіша частина його особистого простору. Він не любить ділитися і вважає за краще контролювати все, аж до покупки продуктів. Гроші ховає там, куди нога людини ступає рідко – льох на дачі, димохід, комору.

Стрілець

Стрільці збирати не вміють. Вони живуть для емоцій, а не для грошей. Іноді їм вдається зібрати невелику суму, але основна мета – витратити її на те, що принесе задоволення.

Козеріг

Козероги впадають у відчай, якщо члени сім’ї витрачають гроші з шаленою швидкістю. Вони всіх вважають розтринькувачами і ховають свої накопичення по декількох рахунках – раптом криза або долар впаде.

Водолій

Водолій видумує свої заначки з фантазією. Гроші можуть виявитися під квіткою або під старим чоботом. У підсумку свої заощадження він все одно розтрачує, але це вже інша історія.

Риби

Риби для своїх заначок часто вибирають місця, про які потім благополучно забувають. Пізніше вони починають шукати їх разом з сім’єю. Добре, що запасників завжди кілька: шукав одне, а знайшов друге і навіть третє.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *