Мазь Вишневського і її забуті цілющі властивості

Практично всі знають про мазь Вишневського. Одні використовують її для згладжування зморшок, інші – для усунення пігментних плям. Але мало хто здогадується про її приголомшливі цілющі властивості в інших областях. Ціна засобу невелика, але ефект найсильніший.

Мазь Вишневського відмінно справляється з прищами. Не тільки зі звичайними гнійниками, але і з підшкірними прищами, які відрізняються особливою хворобливістю і тривалістю запалення. Вся справа в складі, який включає в себе наступні компоненти:

Березовий дьоготь
Ксероформ
Касторове масло

Дьоготь покращує приплив крові, а касторка дозволяє іншим компонентам проникати в шкіру.

Для лікування прищів мазь наносять на марлю і прив’язують до місця запалення. Такий компрес потрібно залишити на цілий день. Ближче до вечора його слід зняти і промити проблемне місце спиртом.

За допомогою мазі Вишневського швидше загоюються опіки і обмороження, навіть не залишаючи за собою рубців. З цією метою мазь застосовують ще з часів війни.

Ця мазь добре зарекомендувала себе в лікуванні зовнішнього геморою. Мазь знімає ризик запалення і прискорює процес утворення нової шкіри. Також застосовується в реабілітаційний період після операції.

Вельми часто мазь використовується в гінекології для лікування цілого ряду хвороб. Наприклад, запальні захворювання внутрішніх і зовнішніх частин статевих органів. В ході лікування на ніч залишають змащений маслом тампон. Він має протизапальну і заспокійливу дію. Термін лікування залежить від особливостей організму пацієнта і конкретного захворювання, але, як правило, не перевищує 10 днів.

Дана стаття носить виключно інформаційний характер. Перед застосуванням рецепту, проконсультуйтеся з лікарем. Подiлись з друзями.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *