У чому сенс життя різних знаків Зодіаку

Всі ми рано чи пізно замислюємося про сенс життя. Комусь, щоб зрозуміти себе потрібно вирушити за «сім морів», для когось наставниками стають мудрі вчителі й життєві випробування, а іншим здається, що найголовніше – навчитися слухати своє серце. І кожен по-своєму має рацію.

А ще всім нам хочеться почути маленьку підказку від зірок. Астрологи з давніх-давен допомагали царям і простим людям правильно визначити мету і шлях її досягнення. І якщо людина хотіла пізнати сенс свого існування, правильно розставити в житті пріоритети, знавець зіркових гороскопів також міг дати їй добру пораду, вказати напрямок.

Цікаво, які пріоритети і сенс життя у кожного знаку Зодіаку?

Овни

Все життя Овни можуть наполегливо ганятися за сенсом життя, але так його і не знайти. Точніше, насправді вони його знаходять і вельми швидко, просто самі цього не помічають. Так, добившись однієї мети, вони одразу ставлять перед собою наступну.

Найважливіше для Овнів – це робота, діяльність, процес, відчуття своєї незамінності. Якщо у них забрати все це, то вони будуть страждати. Тому для щастя Овнам просто необхідна постійна активність, рух.

Тельці

Ці ґлибокі натури можуть прийти до усвідомлення сенсу життя ще в ранньому віці. Люди цього знаку часто знаходяться перед вибором: кар’єра чи сім’я. Цей вибір для них неймовірно складний, адже вони ставлять і сім’ю, і роботу на перше місце. Самореалізація в кар’єрі для них дуже важлива, але при цьому вони прагнуть присвячувати багато часу своїм близьким.

Ключовий сенс життя Тельця – робота, сім’я і фінансове благополуччя.

Близнюки

Особистості мінливі. Протягом усього життя їх пріоритети змінюються незліченну кількість разів. Але по-справжньому вони щасливі, тільки коли з ними поруч знаходяться близькі й віддані люди, однодумці та друзі. Також Близнюки не уявляють свого існування без надання допомоги. Вони вважають, що їхній обов’язок – простягнути руку помочі кожному, хто потребує.

На першому місці у Близнюків – гармонійні стосунки з оточуючими: коханими, сім’єю, колегами, друзями. На другому плані – професійна діяльність та гроші.

Раки

Чутливі й емоційні Раки найбільше цінують домашній затишок і теплу атмосферу в сім’ї. Вони, звичайно, талановиті та можуть реалізувати себе в кар’єрі, але їх мета – не заробити багато грошей і пробитися до зірок за будь-яку ціну. Для них важливо перебувати в гармонійному оточенні, від якого вони отримують підтримку.

Раки готові на все, щоб їхні близькі люди були щасливими. У цьому їх головний сенс життя.

Леви

Палкі Леви розставляють свої пріоритети приблизно в такому порядку. Перше – самореалізація і визнання, друге – свобода, третє – сім’я і діти. Сенс життя для багатьох Левів полягає в постійному пошуку нових знань, доріг і можливостей. Вони не бачать себе без можливості діяти щиро, тобто так, як їм хочеться.

Але Леви можуть поступитися своїми принципами і обмежити свободу заради дітей. Продовження роду для кожного Лева і Левиці – це святе.

Діви

Діви завжди спрямовані до ідеалу. В цьому і криється для них весь сенс існування. Вони всією душею і розумом хочуть, щоб все навколо було раціональним і бездоганним. Але незабаром вони усвідомлюють, що досконалості досягти нереально. Це їх сильно розчаровує.

У цьому житті Діви на перше місце ставлять роботу і почуття обов’язку, а все інше, на їхнє переконання, може почекати.

Терези

Вічні борці за справедливість. Життя нерідко змушує їх розчаровуватися у житті й оточенні. Але вони не звикли довго сумувати. Їх життєві пріоритети – оптимізм, мудрість, віра в себе і підтримка друзів. Це допомагає їм швидко встати на ноги і з новими силами та ідеями знову стати на захист справжніх цінностей.

Скорпіони

Ці воїни не проживають своє життя безцільно. Якщо у Скорпіона є мета, то вона буде для нього провідною зіркою. Через терни до зірок – звичний для них шлях. На першому місці – мета, на другому – сім’я і гроші.

Стрільці

Можуть прожити своє життя, так і не пізнавши, що ж для них найважливіше. Ймовірно, у цьому винна постійна зміна життєвих цілей і роду діяльності. Стрільці часто не знають, чого хочуть від життя, і живуть так, ніби це виходить на цей момент.

Хоча, цілком можливо, в цьому і є сенс існування Стрільців – проживати своє життя так, щоб потім було що розповісти дорогим онукам.

Козероги

Головне для Козерога – досягти високого становища в суспільстві. А решта для них не має такого великого значення. Вони з дитинства прагнуть блистіти на Олімпі слави. Гроші для них – невіддільна частина існування. А сім’я у них на третьому місці. Але не все так категорично. Часом навіть честолюбні Козероги можуть поступитися своїми пріоритетами заради близьких людей.

Але основний сенс їхнього життя – слава, пошана, повага і фінансове благополуччя.

Водолії

Протягом усього життя вони можуть з легкістю змінювати цілі та життєві принципи. Проте одне залишиться в них незмінним – прагнення до самореалізації і пошук себе. Потім в лінійці пріоритетів стоять стосунки з друзями, боротьба за свободу і справедливість, а на другорядних позиціях – сім’я і гроші.

Риби

Риби ставлять «на чільне місце» своє оточення. Їм дуже важлива підтримка рідних, коханих, близьких людей, однодумців. Самотні Риби – це найнещасніші люди в світі. Їм протипоказано втрачати тих, хто знаходиться поруч.

Сенс життя цих глибоких, чутливих і пристрасних натур – мир у всьому світі, гармонія і любов!

Прислухаючись до порад, важливо уникати категоричного заперечення. Кожному з нас дано своє призначення. Неухильно дотримуючись свого шляху, ви можете зробити щасливими і тих, хто йде по життю поруч з вами!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *