Бабусі, які піклуються про онуків, живуть на 10 років довше. Дослідження

Бабусі і дідусі, не забувайте дбати про своїх онуків, тому що це не тільки весело, це також корисно для вашого здоров’я.

У дослідженні, опублікованому в журналі Еvolution and Нuman Вehavior, були вивчені дані про 500 осіб у віці 70 років і старше, які проживають в Берліні. Був зроблений висновок, що бабуся і дідусь, які доглядали за своїми внуками, жили на 10 років довше, ніж ті, хто цього не робив.

Важливо відзначити, що в дослідженні брали участь бабусі і дідусі, які час від часу дбали про своїх онуків, а не ті, хто взяв на себе повну відповідальність за їх загальну освіту і виховання.

За словами доктора Ронана Фактора, існує зв’язок між турботою про дітей і зниженням стpесу, тому турбота про дітей і ігри з ними допомагають бабусі і дідусю залишатися здоровими.

Дружні і ніжні відносини між людьми похилого віку та дітьми дозволяють дорослим бути не тільки фізично активними, але і більш щасливими.

Майте на увазі, що у бабусь і дідусів немає такого здоров’я, як у молодих людей, тому, якщо у вас є діти, візьміть їх з собою в гості до бабусі і дідуся, але не змушуйте своїх батьків нести повну відповідальність за онуків.

Проводити час з бабусею і дідусем корисно і для маленьких дітей, оскільки це дає їм велику емоційну стабільність.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *