Не поспішайте викидати молочні зуби дітей: це може врятувати життя

Не варто сміятися над тими, хто зберігає молочні зуби дитини. Не поспішайте викидати молочні зуби дітей: це може врятувати життя”
Багато батьків не поспішають розлучатися з першими зрізаними волоссям малюка або з першим молочним зубом який випав. І це не так марно, як може здатися на перший погляд.

Багато батьків навіть зберігають всі випали молочні зуби дитини в спеціальних шовкових мішечках або милих жерстяних банках. І самі вони часом не можуть дати точну відповідь, навіщо це роблять.

Виявилось, що мила традиція може врятувати життя дитині. Вчені зі США з’ясували, що у складі молочних зубів містяться стовбурові клітини, які можуть використовуватися у всіх медичних процедурах.

Сьогодні в стовбурових клітинах бачать величезний потенціал і використовують їх для лікування широкого спектру захворювань. Вони є постачальниками нових клітин, здатні відновлювати пошкоджені тканини і замінити старі або відмирають клітини.

Стовбурові клітини здатні підтримувати наше здоров’я і запобігати передчасному старінню. Вони є власною армією докторів організму.

Зазвичай їх беруть з кісткового мозку і робиться це не так просто. А добути їх з молочних зубів набагато простіше.

Щоб “законсервувати” стовбурові клітини всередині зуба, його слід підготувати для зберігання: спочатку продезінфікувати, потім обсушити і покласти в герметичний контейнер. Це потрібно зробити, як тільки випав зуб.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *