12 біблійних ознак, що він саме той чоловік за якого вам треба вийти заміж

Чоловік – це та людина, з якою ви будете проводити більшу частину свого життя.

Він буде зятем для ваших батьків і батьком ваших дітей. Він повинен бути кам’яною стіною  і силою вашої родини.

Виходячи заміж не за ту людину, будете страждати не тільки ви, а й ваші майбутні діти. На відміну від розриву стосунків з бойфрендом, яких можна позбутися за одну мить, розставання між чоловіком і дружиною – це зовсім інше: рани набагато глибші, де вплив на оточуючих – колосальний.

Шлюб – це одночасно і законна, і священна річ, яка підпорядковується земним і небесним законам. Саме тому молоді жінки та дівчата повинні бути дуже обережні у виборі свого обранця, за якого вони планують вийти заміж. Це також відноситься до пошуку бойфренда, який в перспективі може стати їх чоловіком.

Ось 12 послань з Біблії, що він – саме та людина, за яку ви повинні вийти заміж:

1. Він незалежить від своїх батьків.

«Але на початку свого творіння Бог зробив їх чоловіками і жінками. З цієї причини чоловік залишить своїх батька й матір, і буде з’єднаний з дружиною». – Євангеліє від Марка 10: 6-8

Вам подобається чоловік, який залежить від своїх батьків матеріально, розумово й емоційно? Вам подобається жити в батьківському будинку вашого чоловіка? Вам потрібен чоловік, який не може прийняти рішення без дозволу батьків? Якщо так, то зверніться до Біблії, де ви знайдете дійсно вагому причину, чому Бог хоче, щоб чоловік і дружина були незалежні від своїх батьків.

При цьому чоловік не повинен бути мільйонером, щоб поселити свою дружину і дітей окремо від своїх батьків. Усе, що вам від нього потрібно – це його незаперечна любов, мужність і рішучість надати вам свободу, яку ви і ваша сім’я заслуговуєте.

2. Він любить і піклується про вас

«Нехай чоловік віддає дружині любов, а дружина – чоловікові». – (1-е послання до Коринтян 7: 3)

Зайве пояснювати, що ви не хочете витрачати решту свого життя на те, щоб любити когось, хто по-справжньому не любить вас взаємно, чи не так?

3. Він лояльний, і він не обманює вас

«Дружина не має влади над своїм тілом, але поступається ним чоловікові. Так само як чоловік не має влади над своїм тілом, але поступається ним дружині ». – 1-е послання до Коринтян 7: 4

Лояльна людина, яка не має власної видуманої історії, ніколи не наповнить ваш розум ні сумнівами, ні ревнощами, а тільки душевним спокоєм. З такою людиною ваше сімейне життя буде щасливим. Крім того, вам навряд чи захочеться віддатися тому чоловікові, який був з іншими жінками. Це було несправедливо по відношенні до вас, чи не так?

4. Він заслуговує довіри, відповідальності та надійності

«Дружини, підкорятимуться своїм чоловікам, як ви підкоряєтеся Господу. Чоловік – це голова дружини, як Христос – глава церкви, і в своєму тілі він – Спаситель». – Єфесян 5: 22,23

Біблія хоче, щоб дружина підкорилася чоловікові, щоб він міг привести її до Господа Бога. Але що, якщо хлопець, за якого ви виходите заміж, безвідповідальний і ненадійний? Чи хочете ви, щоб ви і ваші діти слухали таку людину? Жінки повинні обирати того чоловіка, який  може бути хорошим лідером: людину, яка приведе їх до щасливого і блаженного життя.

5. Він знає, як любити і піклуватися про себе

«Таким же чином чоловіки повинні любити своїх дружин як свої власні тіла. Той, хто любить свою дружину, любить і себе». – Послання до Єфесян 5:28

Людина, яка не може любити себе, навряд чи може любити інших. Якщо ваш майбутній чоловік не знає, як піклуватися про своє здоров’я, як він може піклуватися про вас і ваших дітей? Якщо він може легко нашкодити собі, чи можете ви очікувати, що він не заподіє шкоди вам?

6. У нього є довіра і впевненість в собі

«Дружина благородного характеру коштує набагато більше, ніж рубіни. Її чоловік повністю довіряє їй і не має нічого ціннішого». – Притчі 31: 10,11.

Ваше одруження не повинно перешкодити вам стати кращою версією себе у всіх сферах життя. Ось чому вам потрібен чоловік, який буде довіряти вашим рішенням і діям, які призведуть не тільки до вашого росту, але і до зростання вашої родини.

7. Він цінує вас

«Її діти встають і називають її благословенною; її чоловік теж, і він хвалить її…» – Притчі 31:28

Чоловік, який не цінує ваші зусилля і досягнення, завжди буде вас розчаровувати і змусить вас втратити впевненість у собі та самоповагу. Отже, знайдіть людину, яка підніме вас, а не опустить вас.

8. Він спокійний і терплячий

«Не спілкуйтеся з запальним чоловіком, не зв’язуйтеся з легковажним, бо ви можете потрапити в пастку». – Притчі 22: 24,25

Якщо ви мрієте мати щасливу сім’ю, яка житиме в затишному будинку, то вам слід уникати поганих хлопців, незалежно від того, наскільки ви терплячі. Якщо поруч з вами завжди буде емоційно неврівноважена людина, ви теж можете стати дратівливою, і ваш будинок буде наповнений конфліктами і боротьбою.

9. Він хороший зразок для наслідування

«Не обманюйте себе: «Зла рота розбещує добрі звички». – 1 до Коринтян 15:33

Ви думаєте, що можете вийти  заміж за погану людину, а потім спробуєте змінити її? Ну, скоріш всього, ваші надздібності можуть бути просто вичерпані, а ваш чоловік так і не зміниться. І найгірше, що може трапитися: замість того, щоб перетворити майбутнього чоловіка в хорошого, ви станете гіршою у наслідок низки  розчарувань.

Отже, знайдіть людину, яка допоможе стати вам кращою, а не знищить вас.

10. Він ненажера і п’яниця

«Не зв’язуйтся з тим, хто ненажерливий або любить випити; бо п’яниця і ненажера прийдуть в злидні, а сонливий одягне людину в ганчір’я». – Притчі 23: 20,21

Пияцтво і обжерливість будуть не тільки висмоктувати усі гроші вашого чоловіка, а й завдаватимуть йому біль та хвороби. Якщо ви практична жінка, ви вийдете заміж за хлопця, який знає, як управляти своїм фінансовим  станом, а також стежити за своїм здоров’ям. Ви знайдете людину, яка знає, що таке самодисципліна та самопожертва. Ви знайдете того,  хто не буде витрачати свої гроші на алкогольні напої, а – на своїх дітей.

11. Він мудрий

«Іди в ногу з мудрим і ставай мудрою, бо соратник дурнів тільки постраждає від шкоди». – Приповістей 13:20

Мудрість – це здатність розрізняти правильне від того, чого неіснує. Якщо ваш потенційний хлопець думає, що брехати, обманювати і бути безвідповідальним – це в порядку речей, тоді ви вже знаєте, що робити. Якщо ви не хочете витрачати своє життя на того, хто буде терзати вас емоційно, розумово і фізично, не одружуйтеся на дурнях.

12. Він наблизить вас до Бога

«Я заручився з тобою назавжди; Я обручу тебе в праведності і справедливості, в любові і співчутті. Я обручу тебе в вірності, і ти визнаєш Господа». – Осія 2: 19,20

І на остаток, якщо ви хочете мати сім’ю, яка благословенна Богом, знайдіть людину, яка не відведе вас від Нього. Якщо ви вірите в Бога, який є Богом любові, справедливості, співчуття і праведності, тоді ви повинні одружитися з людиною, яка надихне вас на практику цих чеснот.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *