Чому варто їсти яблука щодня

Яблуко відоме як плід первородного гріха, що пов’язано із історією про Адама і Єву. Проте цей смачний продукт має від природи тисячу і одну корисну властивість. Хочете дізнатися чому потрібно їсти яблука щодня? Читайте далі цю статтю.

Не лікар допоможе позбавитися медикаментів, а яблука
Цю різницю потрібно пояснити. До такого висновку прийшли за результатами дослідження, проведеного Національним інститутом охорони здоров’я Сполучених Штатів. Вживання яблук щодня є корисним для організму і запобігає багатьом захворюванням.Проте це не означає, що ви можете уникати візитів до лікаря і щорічних медичних оглядів.

Щоб дійти цього висновку, вчені провели експеримент з 8400 волонтерам, 10% з яких їли яблука щодня. Саме цій частині волонтерів не знадобилося майже жодних медикаментів впродовж року (саме стільки тривало дослідження).

За словами керівника команди, Метью Девіса з Школи медсестер Мічіганського Університету, вживання у їжу яблук не було пов’язане з іншими показниками, такими як кількість візитів до лікаря.

Дослідження також показало, що ті, хто їли яблуко на день, менше курили та мали вищий рівень інтелекту та освіченості. Завдяки тому, що яблука є чудовим джерелом вітаміну С, клітковини і флавоноїдів, споживання яблук є також ознакою здорового способу життя.

Їх можна їсти на десерт, на сніданок, як обідній перекус, щоб перебити голод, перед сном чи фізичними вправами. Яблука не містять багато цукру і калорій, а також підходять для людей будь-якого віку.

Причини, щоб їсти яблука щодня

  • Яблука насичують організм рідиною, завдяки своєму вмісту води, яка складає близько 80% від загальної маси цих фруктів.
  • Вони сечогінні, тому виводять зайву рідину, запобігають судомам у стопах і ногах, зменшують кров’яний тиск, і все це завдяки вмісту калію.
  • Серед багатьох вітамінів, які містять яблука, список очолює вітамін Е, який відомий своїми антиоксидантними властивостями.
  • Яблука допомагають при діареї і закрепах, завдяки великій кількості розчинної і нерозчинної клітковини, яку вони містять. Для лікування закрепів, їжте свіжі яблука зі шкіркою, а для лікування діареї пийте яблучний сік.
  • Яблучна шкірка містить пектин. Ця клітковина захищає слизову оболонку кишечника. Якщо ви добре миєте яблука перед тим, як з’їсти, не потрібно знімати з них шкірку. Так ви можете отримувати максимум корисних речовин для своєї травної системи. Кілька досліджень показали, що пектин відіграє важливу роль для запобігання кількох видів раку, наприклад, раку товстої кишки.

Ще деякі цінні властивості яблук

Секрет яблук і їхніх цінних властивостей — у фітохімічних елементах, які входять до їх складу. Вони допомагають знизити рівень цукру і жирів у крові. Саме тому яблука дуже рекомендують їсти діабетикам і тим, хто має високий рівень холестерину (принаймні, 2 яблука в день). Цей фрукт має здатність очищати кров.

Один з фітохімічних елементів у яблуках, що відомий як кверцетин, допомагає запобігати серцево-судинним і запальним захворюванням (ревматичним артритам, астмі і навіть спазмам у м’язах).

Яблука містять винну і яблучну кислоти, які допомагають організму краще засвоювати жири. Для того, щоб отримати від яблук саме цей ефект, їжте їх як десерт після основного прийому їжі. Вони також запобігають різкому підвищенню рівня цукру в крові, що виникає після їжі.

Яблука ідеально підходять для тих, хто сидить на дієті чи постійно хоче їсти. Вони добре перебивають апетит і запобігають переїданню. Водночас ви можете їсти скільки завгодно яблук без будь-яких обмежень, тому що вони допомагають скинути вагу і дають чимало енергії (але вони мають бути не єдиним, що ви їсте весь день).

Яблука покращують розумові властивості, оскільки містять цукор, який є корисним для мозку. Можна сказати, що з’їсти одне яблуко на день перед школою чи навчанням – це як моряку Папаю з’їсти банку шпинату. Ваші розумові здібності поліпшаться, ви станете продуктивнішими та зможете оперувати більшою кількістю інформації. Також зможете запам’ятовувати більше фактів та показувати кращі результати майже у будь-якій сфері.

Які яблука найкорисніші

Якби нам потрібно було обрати сорт яблук, що є найкориснішим для здоров’я, то перше місце отримали б червоні яблука. Це не означає, що інші сорти є некорисними для здоров’я, просто червоні яблука (точно такі ж, що були у Едемському саду чи яке з’їла Білосніжка) містять більше антиоксидантів.

Оскільки яблука доволі просто брати з собою, ви можете їсти їх де завгодно, наприклад, брати як перекус до школи, в офіс, на пляж, на пікнік чи будь-куди, куди ви йдете. Ви можете вкинути його до сумки, але не забудьте помити перед тим, як виходите з дому.

У вас ще лишились сумніви щодо користі яблук? Скоріше біжіть у магазин та купіть кілька кілограмів, щоб кожен у вашій сім’ї міг їсти одне яблуко на день!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *