Тест на сприйняття малюнка. Яку фігуру при першому погляді вирізняєш з фону?

Тест на сприйняття малюнка. Яку фігуру при першому погляді вирізняєш з фону?

Що у вас вийшло, друзі?

1. Якщо ти виділив на картинці коріння, значить ти інтроверт. Критику завжди сприймаєш спокійно і беземоційно. Для тебе це конструктивні зауваження, поради, які можна взяти до уваги, щоб удосконалити себе.

Якщо хтось спробує зачепити тебе, несправедливо звинувативши, у нього не вийде, тому що ти навіть не помітиш підступу.

Твоє життя дисципліноване й організоване. Ти намагаєшся жити злагоджено, дотримуючись розпорядок дня і слідуючи наміченим планам.

Ти розвиваєш в собі волю і моральні принципи. Добиваєшся чого хочеш, якщо тільки не йдеш напролом.

Зовні ти виглядаєш досить смиренною людиною. А все тому, що будь-які життєві ситуації оцінюєш з позиції здорового глузду.

2. Якщо ти розгледів дерева, значить ти екстраверт. Ти дуже щирий з оточуючими, а в стосунках відданий і вірний. Того ж ти чекаєш у відповідь. У спілкуванні досить ввічливий, але ніколи не дозволиш сісти собі не шию.

Чекаючи від людей більшого, ти стаєш вимогливим. Щоб заслужити твою довіру іноді доводиться дуже постаратися.

3. Якщо ти побачив губи, значить ти амбіверт. Ти вмієш долати життєві труднощі, але все ж намагаєшся їх обходити стороною.

Ти справедливо мудрий, але як людина досить наївний. Все через те, що надмірно і сліпо довіряєш людям. Ти намагаєшся бачити в них тільки хороше.

Той, хто вважає тебе слабовольною людиною, помиляється. Ти просто дуже добрий. А доброта – це не слабкість. Це твоє надбання.

До тебе завжди можна звернутися за допомогою і за порадою. Твої друзі знають про це і цінують в тобі цю якість. Постарайся тільки, щоб корисливі люди нею не користувалися.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *