Що може статися після того, як ви самі підстрижете собі волосся — народні забобони

Багато жінок часто обрізають собі волосся самі, не здогадуючись про те, що цього робити не можна. З волоссям пов’язано багато прикмет, звичаїв і заборон, яких слід дотримуватися, інформує Ukr.Media

Повір’я, що пов’язане з обрізанням волосся

Раніше люди вірили у повір’я, згідно з яким волосся було не просто прикрасою, а своєрідним провідником енергії, який встановлював зв’язок між людиною і космосом. Тоді до самого процесу обрізання волосся усі ставилися негативно. Єдиними людьми, яким дозволялося стригти волосся, були чоловіки, оскільки вони брали участь у боях, розводили худобу і скакали на конях. Довге волосся заважало б їм виконувати цю роботу.

Жінки займалися домашнім господарством: готували їжу, виховували дітей, шили вбрання і обробляли шкури з тварин. Саме тому коротке волосся їм не було потрібне.

Як раніше обрізали волосся

У стародавні часи процес обрізання волосся вимагав багато сил і витрат, оскільки ножиць не було. Для вкорочення волосся використовували ножі. Але цей процес був складним і небезпечним. Саме тому люди намагалися якомога рідше обрізати собі волосся. Коли ж було потрібно проводити процедуру обрізання волосся, люди зверталися по допомогу до богів, щоб усе минуло як слід.

Сьогодні чоловічі стрижки сприймаються як щось звичне і звичайне. Щодо вкорочення волосся у жінок, то досі цей процес викликає багато обурень. Раніше вважалося, що дівчата мають ходити з заплетеними косами, а заміжні жінки й зовсім одягати головний убір.

Не можна було ходити з розпущеним волоссям, таких дівчат вважали легковажними.

Первісні жінки навмисно відрощували волосся, щоб потім у нього закутувати дитину, тим самим зігріваючи її.

Чому не можна обрізати собі волосся

У кожної людини є своє біополе, і якщо вона власноруч буде обрізати собі волосся, то таким чином “розріже” біополе. Найкраще вирушити у салон краси, щоб це зробив професіонал своєї справи. У такому разі стрижка піде на користь. Разом з обрізаним волоссям від людини йде негативна енергія, яку вона накопичувала роками. Якщо ж стригти себе власноруч, то ця енергія повернеться.

Відрізання власного волосся призведе до втрати благополуччя і грошей, також це може позбавити людину радості — і тоді вона стане невдахою.

Перукарі не стрижуть себе самостійно, тому що це не лише небезпечно, але ще й незручно. На стрижку доведеться витратити багато часу, причому невідомо, чи вийде те, що хотілося б.

Вкрай небажано обрізати волосся вагітній жінці, тому що вона разом з пасмами втратить свою силу і зробить захисне поле вразливим.

Батьки теж не повинні стригти своїх дітей, адже таким чином вони зістригають їх щастя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *