Сестри-близнючки з різним кольором шкіри: вже дорослі

Дівчата відрізняються не лише зовнішністю, а й характерами.

Усі звикли, що якщо близнюки, то вони обов’язково мають бути як дві краплі води, схожі між собою. Буває, що навіть коли вони народжуються з різною зовнішністю, то все одно мають подібні риси обличчя, за якими зрозуміло, що це рідні брати або сестри. Але іноді природа жартує.

Ось якраз у випадку з цими близнючками ніхто не вірив у їхню спорідненість, тому дівчатка постійно носили свідоцтво про народження, щоб довести це.

Люсі та Мері народилися в 1997 році у британської подружньої пари Донни і Вінсона Ейлмер. Мати згадує, що коли вперше побачила малят, то втратила дар мови. Адже вони були абсолютно різними. Люсі була світленькою з рудими кучерями і синіми-синіми очима. А Мері була з темною шкірою, каштановим волоссям і карими очима. Цікаво, що ймовірність народження таких близнюків двох рас, дорівнює 1 до 500. Виходить, що сестри Ейлмер унікальні.

Як уже з’ясувалося пізніше, мама дівчаток народилася на Ямайці, а тато — корінний британець. У сім’ї, крім близнючок, ще є діти, але всі вони успадкували мамин темний колір шкіри. А ось Люсі — найсвітліша.

Як це буває і зі звичайними дітьми, сестри абсолютно не схожі за характерами. Люсі любить носити темний одяг, робити яскравий макіяж, а Мері — навпаки, любить більш світлі і ніжні кольори. Ось так вони виглядають зараз

І все-таки, спільне у дівчаток знайшлося: це кучеряве волосся. Але Люсі цей подарунок природи не до душі, тому вона його завжди вирівнює.

Світленька сестра скромна і сором’язлива, а Мері — товариська, весела і життєрадісна.

Попри свою таку несхожість, сестри все одно мають між собою тісний зв’язок. Вони дуже люблять одна одну, і не уявляють, як би жили, не народившись близнючками.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *