Що таке неправильні гроші і як вони заважають нам досягнути успіху

Неправильні гроші — ті, що ви заробили при виконанні завдань, що не мають відношення до ваших глобальних цілей. Відволіктися на це дуже просто. Особливо коли ви нарешті почали наближатися до бажаного, інформує Ukr.Media.

Люди, які по пів року сидять без роботи, готові виконати будь-яке завдання за гроші, але пропозицій не надходить. Коли деякі з них починають розвивати свій бізнес, неправильні гроші приходять щодня. Проєкти та пропозиції починають сипатися в їх поштову скриньку. Але потрібно відмовлятися від цього, бо це не ті гроші.

Неправильні гроші ведуть до посередності.

Чому треба відмовитися від «просто хороших» речей

У більшості людей життя сповнене хороших речей. Їх робота просто хороша. В них просто хороші стосунки. І вони відчувають себе досить щасливими, але нічим грандіозним там і не пахне. І це заважає прагнути до по-справжньому великого життя.

У більшості людей не вистачає терпіння або самовладання, щоб відмовити хорошим пропозиціям і чекати приголомшливих.

Хороші пропозиції зазвичай призводять до неправильних грошей. Вони заганяють нас в біляче колесо, в якому ми крутимося, не маючи можливості прогресувати. Ми сподіваємося, що одного разу зможемо вийти із замкнутого кола, але для більшості цей час ніколи не настане.

Що буде, якщо не приймати всі пропозиції поспіль

Не користуйтеся жодною можливістю, яка буде випадати, хоча всі вони принесли б вам непоганий дохід.

Потрібно сказати «ні» всім і продовжити працювати над тим, що замислили. Жодна із запропонованих робіт не допоможе у досягненні цієї мети. Сказавши «ні», ви отримаєте час, щоб зосередитися на своїх завданнях.

Відмовлятися від можливості заробити неправильні гроші — так і взагалі будь-які гроші — складно. Але, зрештою, це були просто хороші варіанти.

Як почати жити повноцінним життям

Дивно, але для посереднього і повноцінного життя потрібна одна і та ж кількість енергії. Просто перестаньте виправдовуватися за поведінку, яка вас обмежує. Це втомлює — щодня ігнорувати голос справжнього себе.

Якщо хочете жити повноцінно, слухайте свій внутрішній голос і зробіть правильний вибір.

Чому більшість людей прочитає це і нічого не змінить

На жаль, багатьох влаштовує життя, яке не веде до виконання їх бажань. Щось змінювати важко, а ціна успіху висока. Цього достатньо, щоб відступити.

Якщо ви справді хочете змінити своє життя, вам потрібно зустрітися лицем до лиця з невизначеністю.

Звичайні люди не відмовляються від безпеки. Але екстраординарні люди готові обміняти її на свободу, щоб нарешті жити воістину чудовим життям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *