10 ПРОДУКТІВ, ЯКІ МОЖУТЬ ПОВНІСТЮ ОЧИСТИТИ ВАШ ОРГАНІЗМ І ВІДНОВИТИ ЙОГО ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ!

Фахівці нагадують, що правильне харчування – це головний критерій для здорового і міцного організму! Час від часу нашому організму необхідний природний заряд, який відновить його оптимальну функціональність, а також поліпшить роботу всіх органів. Це може бути досягнуто шляхом природного очищення.

Очищення організму допомагає позбутися від токсичних речовин.

Повне очищення організму допомагає печінці легше виконувати свої функції, нейтралізувати токсини і випускати їх з організму. Крім того, існує різниця між очищенням і детокс, хоча терміни часто використовуються як взаємозамінні.

У той час як детокс-дієта усуває нездорові продукти з вашого раціону і вимагає від вас вживання певних продуктів з детоксними властивостями.

Очищення не тільки усуває нездорові продукти, а й концентрується на вживанні в їжу цілих, здорових продуктів, щоб активувати природні очисні процеси в організмі.

Ці 10 продуктів є найбільш потужними очисними засобами для людини:

1. Лимони.

Лимони виводять токсини з організму і зміцнюють імунну систему, так як в них багато вітаміну С та інших антиоксидантів. Вони покращують функцію печінки і жовчного міхура, а також покращують процес травлення. Для цього достатньо випивати склянку теплої лимонної води натще.

2. Петрушка.

Її протизапальні компоненти, а також високий рівень антиоксидантів і флавоноїдів очищають нирки, печінку і шлунково-кишковий тракт.

3. Помідори.

Помідори багаті вітаміном С, а також іншими поживними речовинами.

Вони покращують здоров’я серця і містять багато лікопіну, потужного антиоксиданту, який запобігає пошкодженню вільними радикалами і очищають організм.

4. Цибуля

Цибуля очищає організм, а також лікує закладеність носа, розлад шлунка, астму і токсичність крові.

5. Виноград.

Виноград сповнений антиоксидантів, які допомагають травленню, покращують функцію печінки, очищають кров і тканини, а також регулюють рівень холестерину.

6. Спаржа.

Спаржа очищає організм і виводить токсичні речовини через сечу, а також постачає її багатьма важливими живильними речовинами.

7. Гранат.

Гранати багаті вітамінами, антиоксидантами і клітковиною. Тому вони запобігають ушкодженню вільними радикалами, знімають діарею, а також захищають від численних захворювань.

8. Яблука.

Яблука багаті клітковиною, тому вони допомагають травленню, запобігають тязі до їжі. А також вони очищають кров, регулюють рівень холестерину, а також покращують психічне здоров’я.

9. Артишок.

Артишоки допомагають травленню, очищають організм, борються з затримкою рідини, а також відновлюють функцію печінки.

10. Селера.

Селера очищає організм від шлаків і токсичних відкладень. А також, вона діє як сильний сечогінний засіб, що зменшує затримку рідини. Це допомагає травленню, а також покращує кровообіг.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *