Новорічні прикмети — що принесе щастя та добробут, а що навпаки — смуток та прикрості

Атмосфера новорічного свята може супроводжувати вас протягом цілого року, якщо правильно підійти до зустрічі Нового року. Випробуйте кілька методів, які вплинуть на ваше життя, внісши в нього більше спокою і благополуччя, інформує Ukr.Media.

14 новорічних прикмет:

 1. До кінця 31 Грудня поверніть всі борги, і тоді ви нікому не будете винні в Новому році. У новорічну ніч можна тільки дарувати, і нічого не можна віддавати, інакше ви привернете борги і обставини, несприятливі в матеріальному відношенні.
 2. У новорічну ніч розбиті речі віщують сварки з оточуючими вас на святі людьми. А якщо ви 31 грудня ввечері розіб’єте посуд з тріщинами і вадами у сусіднього під’їзду (будинку), це обіцяє позбавлення від гнітючих душу обставин і привернення благополуччя. Можете зберегти пару осколків — на удачу.
 3. Якщо в ніч на Новий рік до вас просяться в гості, відмовляти — погана прикмета: весь рік вам будуть відмовляти скрізь і завжди, про що б ви не попросили.
 4. Залишки після новорічної трапези не викидайте, інакше відкинете свою удачу.
 5. Сварки за святковим столом віщують нещастя.
 6. Якщо ви плануєте заміжжя в новому році — приготуйте подарунки для семи дітей і подаруйте їх на Новий Рік.
 7. Якщо протягом перших двох годин Нового року хтось чхає, це обіцяє щастя і благополуччя.
 8. Виносити сміття в новорічну ніч — будете весь рік про щось жаліти.
 9. Перший гість, який завітав у ваш будинок після свята, принесе удачу.
 10. Якщо в перші хвилини після бою годинника голосно сміятися, весь рік пройде весело і щасливо.
 11. Якщо під Новий Рік позбутися від зайвих і зіпсованих речей, то весь рік до вас буде прихильна удача в справах і багатство. Ви отримаєте багато прибуткових пропозицій і купите все бажане.
 12. Меню новорічного столу має включати 12 страв, як мінімум, за кількістю місяців — щоб від кожного місяця ви відчули прибуток і задоволення.
 13. Бути в обновці на Новий Рік означає нові покупки в новому році. Якщо ж ви кілька разів за ніч зміните свій наряд, то весь рік у вас буде вистачати грошей і на основні, і на додаткові приємні покупки.
 14. І головна прикмета — як зустрінеш Новий рік, так його і проживеш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *