Таро-прогноз на січень 2022 року

Своєчасні підказки старших арканів колоди наслідків допоможуть Знакам Зодіаку зробити правильний вибір і не помилитися при вирішенні важливих завдань, інформує Ukr.Media.

Почати 2022 рік експерти рекомендують з позитивних думок і впевненості. У січні досягти нових успіхів зможе кожен, хто буде чесний і налаштований рішуче, а також заручиться підтримкою нового покровителя. Рекомендації розкладів стануть відмінною підмогою і дадуть можливість обійти неприємності стороною.

Овни

Січень почнеться для Овнів з карти “Відлюдник”, яка закликає не поспішати з важливими рішеннями. По цій карті важливо зважити всі “за” та “проти” і лише потім робити кроки назустріч майбутньому.

За картою “Імператриця” Овни зможуть досягти відмінних результатів як у справах, так і в особистому житті. З цього Аркану справи просуваються неспішно, дозволяючи Овнам вчасно зупинятися і не здійснювати промахів.

В кінці січня по карті “Повішений” Овнам належить поміняти плани або обійти перешкоди, знайшовши інші шляхи. Порада Аркана — не лякатися подій і підходити до вирішення завдань творчо.

Тельці

Карта “Відлюдник” закликає почати новий рік з самопізнання і розставлення пріоритетів. На початку січня Тельці зможуть визначитися з вектором руху, залишити позаду застарілі ідеї і опрацювати новий план, який забезпечить успіх.

По карті “Зірка” Тельці зможуть набути впевненості і йти обраним шляхом. Порада карти на середину місяця — не забувати про те, що результат буде відповідати витраченим зусиллям, тому ухилятися від обов’язків не вийде.

В кінці місяця Тельців чекає вибір. Аркан “Закохані” говорить про випробування волі, коли доведеться пожертвувати малим, щоб незабаром знайти значно більше. Нерішучість і сумніви будуть недоречні: вирішувати потрібно сміливо, але при цьому прорахувати ризики.

Близнята

Карта “Місяць” відкриває січень, застерігаючи Близнят. За нею не можна сумніватися в своїх силах і уміннях, щоб не злякати удачу і не залишитися ні з чим. Уміння планувати і не розголошувати своїх планів сприятимуть новим успіхам.

Аркан “Диявол” вторить першій карті розкладу, закликаючи Близнят відмовитися від залежностей і вибирати шлях до щастя і процвітання, обходячи стороною сумнівні авантюри і угоди з незнайомцями.

Карта “Смерть” обіцяє переродження. За нею Близнята в кінці місяця зможуть остаточно звільнитися від пут минулого, стати незалежними і залучити в життя дійсно потрібні зміни.

Раки

Карта “Повішений” описує ситуацію, коли Раки будуть сумніватися і справи будуть стояти на місці. Порада Аркана — взяти себе в руки і зважитися на зміни, щоб не упускати нових можливостей і не “простоювати” даремно.

По карті “Верховна жриця” Раки повинні бути готові до того, що життя зміниться, і незабаром події будуть набирати обертів. До тих пір, поки цього не сталося, потрібно залишатися в стані готовності, залишаючись спокійними і уважними.

По карті “Дурень” в життя Раків прийдуть довгоочікувані події, і до них потрібно поставитися як до належного. Все, що відбувається, змінить життя на краще, тому Ракам важливо підлаштовуватися під обставини і підходити до вирішення нових завдань з часткою творчості.

Леви

По карті “Закохані” Леви на початку 2022 року зможуть змінити життя на краще. Аркан говорить про час, коли настала пора зробити вибір за велінням серця, щоб в життя прийшли дійсно потрібні і важливі зміни.

Аркан “Сила” закликає Левів бути зацікавленими і залученими в процеси, щоб зануритися в роботу і досягти бажаних результатів. Завзятість, позитивний настрій і довіра до інтуїції допоможуть впоратися з будь-якими перешкодами на шляху до поставленої мети.

В кінці січня по карті “Суд” Леви знайдуть свободу. Аркан вказує на завершення низки труднощів, можливість відстояти свою думку і залишити за спиною конкурентів у чесній боротьбі.

Діви

По карті “Правосуддя” Діви повинні пам’ятати про чесність, а також приймати самостійні рішення, не дозволяючи нікому втручатися в плани і справи. Непотрібні поради будуть лише заважати, змушуючи сумніватися в собі.

Аркан “Закохані” вказує на необхідність прийняти рішення, яке допоможе залучити позитивні зміни. Воно може стосуватися людини або справи, і приймати його Дівам потрібно самостійно.

Аркан “Імператор” говорить про наполегливість, мудрість і тверезий погляд на речі. Діви зможуть залучити успіх завдяки активній роботі і вмінню відокремлювати важливе від неважливого що заважає просуванню.

Терези

Аркан “Вежа” закликає Терезів залишити в минулому все те, що заважало розвитку. Шкідливі звички, прокрастинація, застарілі погляди і старі плани ніяк не допоможуть здійснити мрії і залучити благополуччя.

По карті “Смерть” Терези зрозуміють, що в їхнє життя скоро прийдуть зміни. Порада Аркана — не чіплятися за минуле і розвиватися, щоб вже на початку 2022 року залучити в життя щастя і процвітання.

Аркан “Сонце” обіцяє Терезам нові перемоги, а також нагороду за докладені раніше зусилля. По цій карті немає проблем і в житті настає період, коли можна без особливих зусиль знайти щастя.

Скорпіони

“Маг” в розкладі на початку січня — карта, що закликає Скорпіонів розвивати свої таланти. Після новорічних свят буде час на себе, щоб визначитися з тим, чим займатися протягом всієї зими, і який дар потрібно розвивати для досягнення щастя.

По карті “Місяць” Скорпіонам варто йти вперед без страху і сумнівів. Аркан вказує на необхідність звернутися до себе, щоб глибше пізнати свої потреби і не залежати від чужої думки.

Аркан “Вежа” вказує на проблеми лише в тому разі, якщо Скорпіони будуть чіплятися за старі ідеї і принципи, яким вже немає місця в сьогоденні. Настала пора змінитися і підлаштуватися під нові обставини.

Стрільці

По карті “Колісниця” У Стрільців буде відмінний шанс діяти. Доля буде прихильна, тому не варто зволікати — пора втілювати в життя сміливі мрії і йти назустріч світлому майбутньому.

Аркан “Імператор” закликає Стрільців не поспішати з серйозними рішеннями і прислухатися до себе. Є ризик йти шляхом, який нав’язало суспільство. Це призведе лише до розчарування.

В кінці місяця по карті “Закохані” Стрільці зможуть прийняти важливе рішення, яке допоможе їм вийти на новий рівень. Приймати його потрібно самостійно і не поспішаючи, щоб пізніше не шкодувати про скоєне.

Козероги

Аркан “Верховна жриця” відкриває місяць, і по ньому Козероги зможуть довіритися своїй інтуїції. Внутрішній голос допоможе знайти правильні рішення і без праці досягти поставлених цілей.

Аркан “Правосуддя” означає, що важливо приймати обдумані рішення. Чесність і відсутність поспіху вбережуть Козерогів від прикрих промахів і роботи над помилками. Ця карта обіцяє процвітання тим, хто відповідально ставиться до своїх вчинків і слів.

Карта “Колесо Фортуни” вказує на несподівані зміни, вплинути на які не вийде. Життя змінюється, і Козерогам належить підлаштуватися під обставини, прийняти те, що відбувається, щоб знову управляти своєю долею і життям.

Водолії

Аркан “Зірка” вказує Водоліям на сприятливий час для роботи. На початку місяця не буде перешкод на шляху до виконання сміливих планів, тому братися за справи потрібно якомога швидше.

Карта “Смерть” говорить про необхідність перетворення. З цього Аркану Водолії зможуть залишити в минулому не тільки застарілі ідеї і плани, а й звички, що ведуть до бідності і невдач.

По карті “Колесо Фортуни” Водоліїв чекає несподіваний поворот долі. Події будуть розвиватися стрімко і приведуть до кращого життя, якщо не втручатися в процеси, а постаратися зрозуміти те, чому вони відбуваються і як ними управляти.

Риби

“Помірність” в розкладі на початку січня — карта, що закликає Риб не поспішати. З цього Аркану прийняті в поспіху рішення заведуть в глухий кут або стануть в найближчому майбутньому причиною тривалої роботи над помилками.

Аркан “Дурень” говорить про необхідність віддавати собі звіт в кожній дії і вчинку. По цій карті успіх прийде до тих, хто ставиться до своїх обов’язків чесно і не намагається перекласти відповідальність.

По карті “Сонце” Риби досягнуть успіхів і зможуть отримати нагороду за свою роботу. Карта символізує початок білої смуги, коли удача прихильна, і Риби зможуть запросто залучити успіх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *