Дієвий універсальний засіб проти попелиці і слимаків в городі

Рецепт дуже простий і не вимагає особливих зусиль.

Існує велика кількість рецептів боротьби з шкідниками, в тому числі і з попелицею, і зі слимаками. За всю свою садівничу практику я перепробувала вже безлічі засобів. Але один рецепт викликав у мене особливу повагу. Його мені порекомендували пару років тому, коли я приїхала на дачу і виявила велику кількість попелиці на своєму маленькому городі. Під рукою більше ніяких засобів не було, спитала у сусідки і вона порадила мені один, за її словами, дуже ефективний, універсальний і дешевий метод боротьби з шкідливими комахами. Хочу поділитися з вами рецептом, він дуже простий і не вимагає особливих зусиль

Рецепт засобу:

В основі нашого «диво засобу» — звичайний червоний мелений перець. Також нам знадобиться звичайна вода. Візьмемо півлітра кип’яченої води, розводимо там двадцять п’ять грамів меленого перцю, для кращого прилипання можна додати трохи рідкого мила і залишаємо настоятися 4 години. Після цього розводимо настій п’ятьма літрами води і обприскуємо рослини. Я зазвичай роблю цю процедуру в обід, а до вечора, коли спека спадає, обприскую свій город.

Цей рецепт я використовую для овочевих культур і навіть для квітів. І вже після першого застосування обробки, попелиці більше немає. Дійсно, це дуже унікальний засіб.Також червоний перець — це відмінний борець зі слимаками на капусті. І в цьому випадку його застосовувати ще простіше: треба просто розсипати порошок між рядів капусти. Після того, як я застосувала це засіб, слимаки пішли не всі, але те що їх стало менше, це факт. І це значить, що капуста у мене залишилася ціла.

Червоний мелений перець — це дешева пряність, яка не тільки допомагає в господарстві, але і дуже ефективна в боротьбі з шкідниками.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *