Найдвуликіші знаки Зодіаку

Рейтинг найдвуликіших представників зоряного небосхилу, які здатні на плітки за спиною

Коли в очі говорять невтішні слова, людині завжди неприємно. Але коли люди за спиною говорять те ж саме про вас, а в очі співають тільки піднесені оди, як тоді називається подібний маневр? Представництво, лицемірство або дволикість? Аналогічна поведінкова модель здатна зруйнувати довіру до людини і змушує ставитися до неї з великою підозрою. Неправдиві чутки носять в собі руйнівний фактор, наслідки від якого можуть бути вельми непередбачувані.

Астрологія виділила 6 знаків Зодіаку, з якими потрібно бути гранично обачними.

1. Овен

Цьому знаку властиво швидко налагоджувати контакт з практично будь-якою людиною, тому Овни завжди знайдуть потрібну тему для розмови. А про що можна ще поговорити з новим знайомим? Про друзів, їх спосіб життя, манеру поведінки і таємні зв’язки. У пориві бесіди представники цього знаку вихлюпують на співрозмовника велику порцію інформації, яку він не завжди може блискавично запам’ятати. І щоб справити про себе враження, вони говорять навіть про ті речі, які не повинні знати сторонні люди. Так склалося, що обговорювати чиєсь особисте життя у них виходить набагато краще, ніж будувати своє.

2. Близнюки

Цей знак хлібом не годуй, а дай поговорити про когось з його оточення. Близнюки з універсальною майстерністю перемивають кісточки всім без винятку. У єхидності і злостивості їм не можна дорікнути, але вони просто обожнюють копатися в чужому житті і знати, що в ньому відбувається цікавого. І як тільки вони починають розмову про цікавий об’єкт, їх стає важко зупинити, а тим більше, переключити увагу на щось інше. Аналізування чужого життя відбувається на етапі порівняння свого, причому результат буває часто не на їхню користь.

3. Рак

Раки будь-яким способом намагаються відвести від себе непотрібні розмови, щоб їх перемкнути на когось іншого. Своє життя вони намагаються ховати за багатошаровою ширмою, не пускаючи нікого всередину. І якщо вони знаходяться в компанії маловідомих людей, вони не проти попліткувати за спинами, але бояться це робити. Це пояснюється тим, що обговорення чужої особистості завжди популярна тема розмови, і цим вони підтримують розмову. Але говорити про себе і своє життя, вони почнуть уникати при першій же спробі.

4. Лев

Гордий знак просто обожнює знати всю інформацію і бути в її курсі. Свою суб’єктивну думку вони сформують тільки тоді, коли будуть точно знати що цікавить об’єкт розмови. Тому вони намагаються, перш ніж його обговорювати, про нього дізнатися якомога більше корисної інформації. І неважливо, де вони її здобудуть – в соціальних мережах або з перевірених джерел. А що обговорювати вони будуть, так це поведінка обраної людини або подія в її житті. І до того ж, вони не вважають чимось непристойним говорити за спиною про неї. Розмови і увага – їх улюблене заняття.

5. Терези

Представників цього знаку завжди привертають чужі секрети і таємниці, тому вони дбайливо їх відкладають в своїй підсвідомості. І коли настає потрібний момент, вони витягують їх назовні і підносять у всій красі. А вивудити інформацію для них не становить проблем. Вони мають здатність втиратися в довіру людей і розташовувати їх до невимушеної бесіди. Спостережливість Терезів на високому рівні, і, вивчивши подробиці чужого життя, вони прекрасно його подадуть, як основну тему для розмови. І всі таємниці, про які вони знають – це робочий матеріал для задушевної бесіди з різношерстою компанією.

6. Водолій

Водолії дуже часто говорять про когось за його спиною, але все, що вони розповідають, роблять без задньої думки. І нічого в цьому нетактовного вони не бачать, тому дуже дивуються, чому інші подібний факт сприймають в штики. Хоча вони настільки повністю занурені в своє особисте життя, що іноді не замислюються про почуття і особистий простір інших людей. А про приватність вони взагалі ніколи не підозрюють.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *