Закип’ятіть банани з корицею і пийте на ніч. Забудете про 100 хвороб!

Такий банановий коктейль робиться за дві секунди. Основний живильний компонент – банан, який містить калій, магній і фосфор. Калій корисний для всіх м’язів, в тому числі і для м’язів серця. Фосфор допоможе організму впоратися з переварюванням вуглеводів.

Відразу зазначу: цей напій має дивний смак. Багатьом може не сподобатися! Але по впливу – натуральні ліки, дуже сильний. Моментально відновить організм і поставить на ноги!

Кориця допоможе запобігти хворобі Альцгеймера, Паркінсона, розсіяному склерозу і менінгіту. Важливий момент: для напою варто вибрати корицю в натуральному вигляді, саме палички, а не порошок! Ця дивовижна спеція допоможе в боротьбі з безпліддям, оскільки надає рівновагу кількості жіночих і чоловічих гормонів в організмі жінки. Крім того, кориця істотно знизить рівень цукру і холестерину в крові!

Ефект від вживання диво-напою помітний вже через 3 дні. Для його приготування можна використовувати переспілі банани!

ІНГРЕДІЄНТИ

1 л води

2 нарізаних кружечками банана

2 палички кориці

Приготування

Спар воду з корицею. Поклади в теплу воду банани, дай воді закипіти.

Остуди і випий коктейль за годину до сну.

Гарне травлення, міцний сон, поліпшення пам’яті, підвищення гемоглобіну – це лише мала частка позитивних ефектів від вживання бананового настою. Прекрасно заспокоює нервову систему, спробуй обов’язково!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *