Кожен палець руки пов”язаний з двома органами тіла: японська 5-хвилинна методика зцілення!

Хочемо розповісти Вам про відмінний альтернативний метод в медицині, який дуже популярний серед японців.

В основі цього методу лежить знання про те, що кожен палець на руці пов’язаний з 2 органами в тілі. Цей спосіб на ділі довів свою ефективність: кілька хвилин – і про проблеми можна забути назавжди! Стародавній спосіб лікування відомий також як «Джин шин джютсу».

Він допомагає збалансувати емоції, всього лише стимулюючи певні точки на руках. Техніка ґрунтується на знанні того, що певні точки на пальцях руки пов’язані з фізичним і емоційним здоров’ям всього організму.

Метод передбачає лише щільне захоплення і утримання певного пальця протягом 3-5 хвилин. За цей короткий проміжок часу Ви повинні зосередитися на своєму диханні: намагатися дихати глибоко і повільно. Опустивши руки, Вам потрібно буде злегка помасажувати всі пальці.

Все, що Вам потрібно – це 3-5 хвилин часу!

Важливо також зазначити, що певний орган пов’язаний також з конкретною емоцією! Правильно зрозумівши свій емоційний стан, Ви зможете також вилікувати свої внутрішні органи і повернути тіло до нормального стану.

Великий палець.

Органи: селезінка і шлунок.

Емоції: депресія і тривожність. Фізичні симптоми: головні болі, проблеми зі шкірою, нервозність, біль в животі.

Вказівний палець.

Органи: нирки, сечовий міхур.

Емоції: розгубленість, невдоволення, страх. Фізичні симптоми: проблеми з травленням, болі в м’язах, зубний біль, болі в спині.

Середній палець.

Органи: печінка, жовчний міхур.

Емоції: дратівливість, гнів, невизначеність. Фізичні симптоми: проблеми з кровообігом, головні болі (зокрема, в лобовій області), втома, менструальні болі, мігрень.

Безіменний палець.

Органи: легені, товста кишка.

Емоції: страх, песимізм, смуток. Фізичні симптоми: захворювання шкіри, проблеми з травленням, астма і інші дихальні проблеми.

Мізинець.

Органи: серце, тонка кишка.

Емоції: тривожність, нервозність, відсутність впевненості в собі. Фізичні симптоми: серцево-судинні захворювання, проблеми з кістками, біль в горлі.

Якщо у Вас спостерігаються болі в зазначених органах тіла, обов’язково спробуйте знамениту японську систему: біль зникне за кілька хвилин! Якщо Вам сподобалася ця стаття, обов’язково поділіться нею з близькими і друзями!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *