Вгадайте, хто з цих жінок брехуха! Відповідь вас здивує

Перевірте, чи вмієте ви читати невербальну мову тіла? Вам просто потрібно вгадати, яка жінка з чотирьох брехуха? Це дійсно непросто.

Спілкування — це не тільки слова, які ми вимовляємо, які інтерпретуються по-різному. Те, що ми думаємо і хто ми є, більше пов’язано з мовою тіла і навіть з найменшими жестами. Розуміння цього типу сигналу полегшує життя, але цього потрібно навчитися.

Невербальна мова іноді може сказати більше тисячі слів. Людина говорить одне, але її поведінка або вираз обличчя можуть означати зовсім інше. Ви можете читати такі повідомлення? Це дуже легко перевірити. Просто виріши загадку.

На зображенні ми бачимо одну жінку, але в чотирьох різних позах. Завдання полягає в тому, щоб визначити, на якій фотографії вона бреше.

1.

Її відкриті долоні показують, що вона сама дуже відкрита людина і, ймовірно, не терпить брехні. Деякі люди не довіряють жестам під час розмови, але зазвичай це відбувається абсолютно несвідомо і не означає нічого конкретного. Вона справді не брехуха.

2.

Положення її тіла вказує на те, що вона занадто підозріла. Вона нервово пощипує вухо. Це може означати, що вона хоче вас обдурити або, принаймні, постаратися не говорити правду повністю.

3.

Все вказує на те, що перед вами щира жінка. Вона вміє терпляче слухати і аналізувати кожне сказане вами слово. Підборіддя — найкращий тому доказ. Це щира жінка, їй немає причин брехати.

4.

Мова її тіла передбачає, що вона може бути брехухою. Про це свідчить непомітний, але значущий сигнал. Фахівці не сумніваються, що прикриття рота під час розмови — це перший сигнал про те, що людина щось від вас приховує. З усіх варіантів цей здається найбільш очевидним.

Літературний переклад — Маруся Фріман

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *