Як привернути гроші і успіх за декілька секунд. Три безвідмовні практики

Є багато способів привернути гроші і домогтися успіху. Деякі люди використовують практику фенкс, інші — силу думки. Треті носять в гаманцях лавровий лист і стародавню монету. І більшість людей невпинно просять допомоги у Всесвіту.

Сьогодні ми хочемо розповісти про три найбільш ефективних способи, щоб привернути гроші і домогтися успіху.

Регулювання відносини

Цей метод відноситься до сфери психології. Але, не з’ясувавши свою точку зору, ви ніколи не досягнете фінансового добробуту.

Якщо негативні емоції вкоренилися у вашої підсвідомості, ви не досягнете успіху, тому що ви самі блокуєте свої можливості. Перегляньте свій підхід до грошей і до життя в цілому. Треба позбутися від негативних емоцій і почати свій шлях до насиченого життя.

Вам необхідно з’ясувати наступні основні аспекти:

Повністю переглянете свій підхід до грошей. Любіть їх, проявляйте повагу, ніколи не думайте про них погано, зберігайте їх у повному порядку і в одному місці.

Якщо у вас занижена самооцінка і комплекси — виберіть кращий спосіб їх розв’язати.

Працюйте зі своїми чакрами, щоб підвищити рівень своєї енергії. Ви можете зробити це, використовуючи прості практики медитації, які зараз доступні кожному.

Правильно розставляйте життєві пріоритети і ставте нові цілі.

Забудьте минуле і його образи. Почніть нове життя без заздрості до успіху інших.

Просіть Бога про допомогу

Якщо ви сподіваєтеся — моліться. Звичайно, ви не можете просити про гроші у молитвах. Але ви можете попросити про зцілення душі, отримання шансу, щоб впоратися з недоліками і виправити ті риси характеру, які заважають прогресу.

Не обов’язково використовувати готові молитви, говорите своїми словами, але від серця. Це повинно бути ваше особисте звернення. Ваша розмова з Богом, без свідків. Не просіть грошей і багатства. Просіть сили і бадьорості, щоб розширити свої можливості, знайти рішучість і впевненість у собі.

Використовуйте грошові талісмани

Деякі люди взагалі не вірять, що, наприклад, жаба, чотирилисник або банальний лавровий лист, поміщений в гаманець, можуть привернути успіх. Може тому, вони досі рахують копійки до зарплати?

Використання талісманів — це, безумовно, народна мудрість. Не забувайте про це, зберігайте грошові амулети у себе вдома і на роботі, просите їх про допомогу. І, повірте, ви її обов’язково отримаєте.

Літературний переклад — Маруся Фріман

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *