Квашена капуста, справжні ліки від страшної хвороби – Як ніхто не знав досі

Навіть попри те, що кажуть, що овочі змінюють свої смакові властивості, коли їх маринують чи маринують, капуста, капуста, солоні огірки та дині – це бомба для здоров’я, оскільки вони очищають організм від токсинів, захищають його від хвороб та роблять стійкішим до вірусів.

Соління отримують шляхом натурального молочнокислого бродіння зі штамами диких пробіотичних бактерій свіжих здорових фруктів і овочів у розсолі. Під впливом ферментаційної мікрофлори вони набувають особливої ​​харчової цінності, стаючи практично функціональними пробіотичними продуктами харчування.

Спеціалісти рекомендують їх особливо після їжі на основі м’яса і жиру. У той же час мариновані огірки або інші овочі багаті клітковиною, необхідною для процесу травлення і боротьби з раком.

Солоні огірки – це зимове рішення для постачання водорозчинних вітамінів А, Е, К та мінералів з овочів. «Вони є важливим джерелом клітковини взимку разом із цільними зернами та фруктами. Таким чином, вони корисні для регулювання кишкового транзиту. Крім того, після бродіння вони містять підвищену кількість дріжджів, багатих на вітаміни групи В», – каже дієтолог Штефан Йонуц.

Брокколі, квашена та цвітна капуста вважаються чудовими продуктами, які допомагають запобігти раку. Фінське дослідження показало, що квашена капуста має ще більше властивостей у боротьбі з раком. Було встановлено, що через процес бродіння ізотіоціанати відіграють важливу роль у виведенні з організму канцерогенних речовин.

Доведено, що капуста є чудовим джерелом вітаміну U, який може допомогти вилікувати пептичну виразку. Доведено, що сік сирої капусти є ефективним засобом для лікування виразкової хвороби, а квашена капуста є ще одним джерелом вітаміну U.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *