10 речей, які ми повинні робити щодня, щоб бути здоровими – 10 заповідей доктора нейрохірурга Влада Чуреї

Крім фізичних вправ і здорового харчування, нам потрібні інші речі, щоб мати можливість жити здоровими та щасливими до глибокої старості. Посмішка і відпочинок – це лише дві з них. Ось що рекомендує відомий нейрохірург Александру Влад Чюрея:

1. Професор, доктор Александру Чуреа: « Перша заповідь — прокидатися вранці якомога раніше. У народі селянин лягає спати з курами, а прокидається від співу півня. Прокидатися потрібно вранці, а не о 10. Якщо ми прокинулися о 9 або 10, ми повинні бути втомленими.

2. Чисте повітря – чисте здоров’я мозку. Ми не йдемо відразу їсти. Вийдемо на вулицю, подихаємо свіжим повітрям. Це повітря йде не в легені, як всі думають, а саме в мозок. Всі вікна відчинені, щоб нечисть вийшла.

3. Ти рухаєшся, отже ти існуєш! Після того, як вікна відчиняються і мозок починає працювати, ми робимо кілька кроків. чому Щоб забезпечити кровообіг, серце рухатися. Ти рухаєшся і існуєш, сказав японець.

4. Хороший день пізнається за ранковим душем. Існує ця ідеальна гігієна та туалет тіла, де ми викидаємо всі токсичні елементи в собі, тому що рухи, які ми робимо вранці під душем, є рухами йоги, але ми цього вже не знаємо.

5. Сніданок з’їдено спокійно. Після цього його з’їдають. За столом має бути тихо, без телефонів, без цілої серії бомбардувань, без метушні навколо столу.

6. Здоров’я в чашці. Ми підійшли до важливого елементу. Чаї або кава. Як правило, добре пити чашку повільно, тихо, як для задоволення, так і для травлення.

7. Посміхайтеся для кращого здоров’я. Ще один секрет: усмішка. Кращий друг людини, особливо мозок, це не комп’ютер і посмішка. Ви змінюєте свою психіку і свою працездатність, а для оточуючих, які напевно напружені, розслабте все!

8. Легкі страви, ідеальні для обіду. Нервова клітина не хоче багато їжі на обід, якщо ми їли, як огри, ми робимо такий великий живіт і падаємо вниз, і вся кров йде в живіт, і тут нічого не залишається.

9. Вечірня, максимально легка. Вечірній прийом їжі повинен бути максимально легким, без навантаження багатьма жирними м’ясними продуктами і без перевантаження, яка вимагає не тільки мозку. Запит підшлункової залози, травного тракту, серця. Їх не потрібно нескінченно навантажувати до вечері. На жаль, вкрай безглузда звичка – завантажуватися алкоголем ввечері, яка ні до чого особливо хорошого не призводить. Звідси випливає ціла низка недуг.

10. Солодкий сон приносить багато. Ми дійшли до найважливішого – до сну. Сон, над яким ми всі глузуємо. Світ забув: коли нам лягати спати? Разом з курчатами. чому На цілій серії приладів доведено, що найкращий сон – це час від 10 до 12 години вечора. Вимкніть телевізори, телефони і все таке і відпочивайте. Як ви думаєте, що відбувається в нашому організмі? Очищення мозку. Верхня частина мозку спить, нижня – це наше вегетативне життя, в якому працюють усі органи і при цьому очищають наш мозок, між тим тіло заспокоюється, і наступного дня ми починаємо все спочатку».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *