Насіння, яке відновлює сухожилля і зменшує біль у суглобах

Остеоартрит колінного суглоба є різновидом дегенеративного захворювання суглобів або артриту, який локалізується в коліні і може викликати біль і дискомфорт, пише Medium. Деякі з інших симптомів, які викликає це захворювання, це набряк, біль, понівечений хрящ, аномальне зростання кістки і навіть втрата руху.

Кунжут і артрит.

У більшості випадків лікарі пропонують протизапальні знеболюючі засоби, які продаються без рецепта. Але знеболююче може мати побічні ефекти, тому його можна доповнити природними засобами, які допоможуть вилікувати проблему і зняти біль. Одним з таких природних рішень цієї проблеми є насіння кунжуту.

Кунжутна рослина вважається однією з найстаріших олійних культур в світі і дає насіння зі своїх стручків. Ці насіння зазвичай використовуються в багатьох рецептах і блюдах по всьому світу, а також мають лікарські властивості. На думку древніх китайців, це насіння могли вилікувати ряд захворювань і запобігти багато інших. І до сьогоднішнього дня насіння використовуються для лікування декількох захворювань, включаючи остеоартрит колінного суглоба.

Студенти Університету Тебріза в Ірані провели дослідницьку роботу з вивчення впливу насіння кунжуту на симптоми артриту колінного суглоба. У цьому дослідженні група з 50 пацієнтів була розділена на групи з двох осіб. Одна група отримувала стандартну терапію, яка включала 500 мг парацетамолу два рази в день з 500 мг глюкозаміну один раз в день.

Інша група отримувала 40 г насіння кунжуту кожен день разом зі стандартними лікарськими препаратами і терапією. Дослідження тривало протягом двох місяців, і після цього обидві групи порівнювали свою больову чутливість. Група, отримувала насіння кунжуту, відчувала значно менший біль в порівнянні з іншими, і це довело, що насіння кунжуту дійсно впливають на пацієнтів з остеоартрозом колінного суглоба.

Це дослідження також акцентувало увагу на тому факті, що насіння кунжуту можуть посилювати дію ліків, що відпускаються за рецептом. Для досягнення найкращих результатів потрібно купувати сирі і органічні насіння кунжуту і подрібнювати їх в ступці.

Чому корисні насіння кунжуту?

Інгредієнт в кунжутного насіння – сезамін, дуже корисний для здоров’я. Сезамін – це лігнано, група хімічних сполук, що зустрічаються в рослинах. Згідно з дослідженнями, сезамін може:

запобігти запальну активність інсуліну;

сприяти втраті ваги;

пригнічувати проліферацію ракових пухлинних клітин;

знизити рівень поганого холестерину.

Крім цих переваг насіння кунжуту багаті поживними речовинами, в тому числі:

мононенасичені жири, які можуть знизити ризик серцево-судинних захворювань.

мінералами, такими як мідь, кальцій і марганець

цинком, який підвищує вашу імунну систему і робить позитивний вплив на мінеральну щільність кістки.

Мелений або цілий? Насіння або олія?

Дослідження показують, що існують відмінності в харчовій цінності насіння і масла, а також в типах і кількості лігнанов (сезамін і іншого Лігнау, званого сесамоліном). Крім того, харчова цінність кунжуту може змінюватися в залежності від того, як він приготований. Наприклад, підсмажування насіння кунжуту призводить до трохи більш високому рівню кальцію.

Було висловлено припущення, що сирі, неочищені насіння кунжуту забезпечують найбільшу користь для здоров’я. Проте, цілі насіння не руйнуються під час травлення. Подрібнення насіння допомагає легше перетравлювати поживні речовини.

Рецепт для лікування суглобів.

Складові:

4 столові ложки насіння кунжуту;

2 столові ложки желатину;

8 столових ложок насіння льону;

200 грам меду;

40 грам гарбузового насіння;

3 столові ложки родзинок.

Спосіб приготування:

1. Додайте всі інгредієнти в блендер і перемішайте.

2. Перекладіть масу в банку і зберігайте в холодильнику.

3. Їжте по одній ложці за сніданком, і під час обіду.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *