Проблеми, які банани вирішують краще таблеток

У людському організмі іноді виникають проблеми, які банани вирішують краще таблеток. У нас є переконання, що кожна людина повинна щодня з’їдати хоча б по одному банану. Тому що в кожному плоді міститься велика кількість клітковини та натурального цукру. Правда, від цього у бананів дещо підвищена калорійність. Але цей маленький недолік начисто програє корисним властивостям бананів.

Тому що навіть невелика кількість цих фруктів в раціоні допомагає справлятися з великою кількістю проблем.

Якщо ви сумніваєтеся в цьому твердженні – спробуйте їсти банани протягом тижня. Присягаємось, що через кілька днів ви несподівано відчуєте себе набагато більш енергійними, ніж зазвичай.

Якщо для поліпшення самопочуття можна з’їдати смачний і корисний банан, то можна викинути у сміття всі ті таблетки, якими ви себе лікували раніше.

При яких захворюваннях допомагають банани?

Гіпертонія

Людям, хворим на гіпертонію, не вистачає в організмі калію. Зате є надлишок солей. Калій здатний зв’язати непотрібні солі та видалити з організму. Хочеться нагадати, що в бананах міститься величезна кількість калію.

Зниження рівня стресу

При стресі бідолашному людському організму не вистачає мікроелементів і вітамінів, які горять в топці нервових розладів. Банан — це один з найбільш “антистресових” фруктів у світі за кількістю вітамінів.

Поліпшення зору

Навіть діти знають, що для гарного зору необхідний в достатній кількості вітамін А. Де ще його можна дістати, як не в наших чарівних бананах, у яких цього вітаміну просто, ну, дуже багато.

Запор та метеоризм

Для нормального травлення дуже важливий пектин — речовина, яка відповідає за видалення токсинів з організму. Банани — прекрасні пробіотики, які стимулюють травлення і служать м’яким проносним.

Допомога при ПМС

А бананах велика кількість такого рідкісного вітаміну, як В6. Ця речовина знижує негативні симптоми, зменшує подразнення при зміні настрій. Крім того зменшується рівень цукру в крові.

Депресія

Триптофан, яка міститься в бананах, допомагає збільшити вироблення серотоніну. Всього два фрукти в день допоможуть позбутися смутку і легкої туги.

Втрата ваги

Так, банан більш калорійний, ніж будь-які інші фрукти. Однак підвищений вміст водорозчинної клітковини допоможе вам відчувати себе набагато більш ситими, ніж при поїданні того ж яблука. А відчуття ситості дуже важливо при дотриманні дієти.

Сподіваємося, ми довели, що є проблеми , які банани вирішують краще таблеток. Тому є сенс щодня з’їдати по хоча б по одному дивовижному плоду.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *