Стародавній рецепт довголіття: він такий простий, що гріх ним не скористатися!

Хочете надовго зберегти своє здоров’я? Скористайтеся рецептом довголіття, який прекрасно себе зарекомендував! Ви будете мати прекрасне здоров’я і бадьорість духу. Крім того, цей настій допоможе відновити роботу всіх внутрішніх органів!

Його застосовували, щоб зберегти здоров’я ще в 5 столітті до н.е. і вже тоді цінували і берегли рецепт. Тому, щоб завжди бути молодими і відчувати себе відмінно потрібно приготувати цей відвар і приймати суворо за рекомендацією.

Знайдений експедицією ЮНЕСКО в 1971 р в Тбіліських монастирях, написаний на глиняних табличках, переведений на всі мови світу. У цій статті розписано як правильно його приготувати.

призначення:

Різко поліпшується обмін речовин, очищаючи організм від жирових і вапняних відкладень, особливо, кровоносні судини, стають еластичними, попереджається склероз, інсульт, стенокардія, інфаркт, гіпертонія, зникає шум у голові, відновлюється зір, омолоджується організм.

Складові:

100 г ромашки;

100 г звіробою;

100 г безсмертника;

100 г березових бруньок.

приготування:

Все пропустити через кавомолку, помістити в емальований посуд. Увечері взяти 1 столову ложку цієї суміші, залити на 0,5 літра води (окропу), настояти 20 хвилин, потім пропустити через тканину (не через марлю).

Налити один стакан гарячої суміші і розчинити в ній 1 чайну ложку меду. Увечері випити після вечері, після чого не пити і не їсти. Вранці підігріти на пару те, що лишилося з вечора, розчинити в ньому чайну ложку меду і випити.

Так робити щодня, поки не закінчиться вся суміш трав. Повторити через 5 років.

Загалом цей потужний відвар збереже ваше здоров’я, продовжить молодість і налагодить роботу внутрішніх органів.

Джерело


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *