Ось 6 дієвих вправ від болю в ногах, колінах або стегнах! Усе, як рукою знімає

Біль в колінах є другою за величиною причиною хронічного болю, і мільйони людей щодня страждають від болю в стегнах і ногах. Стегна і коліна є найбільшими суглобами в тілі, відповідальними за те, як ми ходимо і стоїмо. Біль в цих областях, а також в нижній частині спини, шиї і плечах, може йти від ніг. Фахівці стверджують, що фізіотерапія є найбільш ефективним способом полегшення цих болів і це може поліпшити якість вашого повсякденного життя.

Ось шість кращих вправ, щоб заспокоїти біль в стегнах, колінах і ногах:

Ходьба навшпиньках

Все, що вам потрібно зробити, це стати навшпиньки і почати ходити в прискореному темпі протягом 5-15 хвилин.

Прогулянка на тенісному м’ячі

Сидячи на стільці, катайте ногою тенісний м’яч по підлозі і таким чином масажуйте стопу від пальців ніг до п’ят.

Кола

Сидячи або стоячи, підніміть одну ногу і почніть повільно обертати її круговими рухами, 10 разів за годинниковою стрілкою, ще 10 разів проти годинникової стрілки, а потім повторіть те ж саме з іншою ногою.

Опір

Оберніть стрічку навколо стільця або ліжка, сядьте на підлогу і помістіть одну ногу під іншу. Трохи зігніть коліна і спробуйте схопити стрічку верхньої ногою. Зігніть ногу назад до голови, одночасно розтягуючи стрічку, і розслабтеся. Зробіть 10 повторень обома ногами.

Підйоми п’ят

Тримайтеся за спинку стільця і встаньте за ним. Використовуйте його, щоб підтримувати рівновагу, згинаючи одну ногу позаду вас в коліні. Потім повільно підніміть п’яту іншої ноги, так щоб ви стояли на пальцях ніг, тримайтеся і знову опустіть тіло на п’яти. Зробіть 10 повторень обома ногами.

Пальці ніг

Зігніть пальці ніг і спробуйте підняти з підлоги рушник. Повторіть 10 разів обома ногами.

Згідно з дослідженнями, пара гарного взуття буде великою підмогою в лікуванні болю в колінах і стегнах, а також:

«Ніколи не носіть високі підбори. Вони збільшують ризик дегенерації колінного суглоба ».

Проте, не всі плоскі туфлі добрі для ваших ніг. Взуття, яке не забезпечують підтримки, може привести до болю в спині і коліні.

Вибирайте правильне взуття

Тісне взуття може викликати кульгавість від болю в ногах. Кросівки забезпечують амортизацію і допомагають контролювати перенапруження. При необхідності замініть взуття.

Якщо біль в коліні або тазостегновому суглобі викликана функцією вашої ноги, правильна взуття разом з ортопедичними устілками може бути дуже ефективним способом полегшення симптомів. Інвестуйте в якісне взуття.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *