Каже лікар: «Ці золоті правила самозцілення працюють краще ліків! Часом ми навіть і не здогадуємося, на що здатний …»

Є думка, що всі хвороби якоюсь мірою мають психосоматичну природу.

Це означає, що для лікування варто в першу чергу хотіти зцілитися і дати своєму розуму правильний настрій. А розум направить тіло, активізувавши природні цілющі сили організму.

Людський організм – складна система. Часом ми навіть і не здогадуємося, на що здатний. 

Сила слова і людської думки мають неймовірно цілющу енергетику, здається, марно лікувати будь-яке захворювання без лікування духовного. Для того, щоб запустити цілющу силу організму, потрібно підвищити рівень внутрішньої життєвої енергії. Тоді ти зможеш успішно перемогти недугу і відновити здоров’я!

Ці прості рекомендації, які навчать цінувати життя, допоможуть повернути тілу здоров’я, а душі – щастя і спокій. Спробуй виконувати ці рекомендації незалежно від того, є у тебе проблеми чи ні. Ось побачиш, зовсім скоро життя заграє зовсім іншими фарбами.

Зціли своє тіло!

Ось 18 золотих правил, яких потрібно дотримуватися. Зціли себе сам:

1. Випивайте по 0,5 л чистої води вранці, вдень і ввечері. Випиваючи, говоріть про себе: «Я здоровий(а), я зцілююся!»

2. Знайди час для самомасажу. Якихось 10-15 хвилин в день зарядять тебе енергією і життєвими силами. Просто розтирай сухе тіло долонями, особливу увагу приділяй голові, шиї, грудям і стопам.

3. Привчись лягати спати о 22:00, а вставати з першими променями. Вирушаючи в ліжко, говори собі: «Зараз я вирушаю в країну зцілення, де мені допоможуть зцілитися». Якщо випаде можливість, в обідній час можеш поспати, але не довше години.

4. Зверни увагу на дихання. Воно повинно бути рівним, вільним, без затискачів, з почуттям внутрішньої радості. Спробуй робити видих у 2-3 рази довший за вдих і не забувай контролювати дихання протягом дня.

5. Складіть список своїх цілющих фраз і читайте їх щодня. Повторюйте їх часто і багато. Наприклад: «Я зцілююся! Енергія зцілення входить в мене, оздоровлюючи моє тіло. Я відкритий (а) потоку цілющої енергії. Моя печінку (голова, нирка) стає здоровою ».

6. Не кажіть і навіть не думайте про свою хворобу. Просто викиньте її з голови. Якщо думки все одно повертаються до проблеми, намагайтеся взагалі ні про що не думати.

7. Як можна частіше бувай на природі, насолоджуйся єднанням з землею, дивись в небо і милуйся хмарами. Гарний настрій і свіже повітря – запорука міцного здоров’я. Якщо немає такої можливості, просто дивіться у вікно.

8. Увечері слухайте спокійну розслаблюючу музику, днем ​​- радісну і ритмічну. Підтанцьовувати і підспівувати не забороняється.

9. Їжте мало, але часто (5-6 разів на день). Найкраща домашня їжа, причому якомога простіша: каші, кисле молоко, квашена капуста, домашній хліб, салати і т. п. Утримуйтеся від напоїв на кшталт чаю, кави і алкоголю, що звужують судини.

10. Спробуй загартовуватися холодною водою. Перші пару днів обливайте тільки ступні, потім підіймайся з кожним днем ​​все вище, поки не почнете обливатися з головою. Намагайтеся під час водних процедур думати про зцілення.

11. Почни займатися спортом. Для цього не обов’язково ходити в спортзал, домашня зарядка – те, що потрібно! Присідай, бігай на місці, відтискайся і тренуйся з гантелями. Головне – ретельно і до поту.

12. Один день в тиждень голодуй – бажано не менш як добу. Якщо не можеш добу, будь голодним менше. Перед днем ​​голодування і під час нього говори собі: «Я стану здоровим. Я зцілюся!».

13. Ведіть спокійні, необтяжливі бесіди з друзями та близькими. При цьому відбувається взаємообмін енергіями, що нормалізує ваш стан.

14. Усунь від себе всі канали, за якими йде негативна інформація. Думай лише про хороше. Дивись комедії, читай душевні книги, слухай улюблені пісні. Ніякої складної та нав’язливої інформації – лише приємні та позитивні емоції!

15. Дуже сильна вправа! Зробіть неглибокий вдих і затримайте його (можна затиснути ніс пальцями). Коли відчуєте перші позиви вдихнути, повторюйте про себе: «Я хочу жити!». Потім вдихніть. Віддихаєтеся і повторіть. 

Така практика дасть сигнал твоєму тілу про сильне бажання жити, і тоді хвороби почнуть відступати. Дивно, але часто хвороби приходять через підсвідоме знецінення власного життя.

16. Медитуйте таким чином: влаштувавшись зручніше, занурюйтесь в стан спокою і 5-10 хвилин подумки повторюйте: «Нехай всі будуть здорові, нехай у всіх все буде добре». Врахуйте, що ці думки повинні бути щирими і йти від чистого серця.

17. Кожен день представляй майбутнього себе здоровою і щасливою людиною. Наприклад, уявляйте себе через тиждень таким, що сміється і є бадьорим в якому-небудь знайомому місці. Подібні думки на раз-два зарядять сильною життєвою енергією і здоров’ям.

18. Це пункт найважливіший. Звертайся за допомогою до Бога. Молися, ходи в храм і проси про зцілення. Ти будеш здоровий!

Змінивши таким чином ставлення до себе і до свого здоров’я, ти відкриєш приховані можливості власного організму, а життя зробиш радісним і процвітаючим. Якщо тебе зацікавила подібна практика самозцілення, неодмінно прочитай книгу Луїзи Хей «Зціли себе сам»!

Луїза Хей нагадує нам, що ми несемо повну відповідальність за всі події у своєму житті – і найкращі, і найгірші.

Кожна наша думка творить наше майбутнє.

При цьому сили всесвіту ніколи не судять і не критикують нас. Вони приймають нас такими, якими ми є. А потім зображає наші переконання автоматично.

Для того, щоб наші думки не шкодили нам самим, важливо пам’ятати наступне:

 • Любов до іншої людини – це прекрасно, але минуще, а роман з самим собою – вічний. Він назавжди. Любіть сім’ю всередині вас: дитину, батька і роки, які їх розділяють.
 • Наше тіло весь час говорить з нами. Якби ми тільки знайшли час послухати. Кожна клітина тіла реагує на кожну нашу думку і кожне слово.
 • На нашому життєвому шляху тільки дві задані точки – народження і смерть. Дорогу, по якій іти, вибираємо ми самі.
 • Як тільки людина захворює, їй треба пошукати в своєму серці, кого слід пробачити.
 • Точка сили знаходиться тут і зараз – в наших головах.
 • Все, що ви даєте, ви отримуєте назад.
 • Відпустіть минуле з любов’ю, будьте вдячні йому за те, що воно привело вас до подібного усвідомлення.
 • Якщо вам прийшла думка негативного характеру, то просто скажіть їй: «Дякую за участь. На все добре!».
 • Люди, які не відчувають до себе любові, як правило, не вміють прощати.
 • Любіть себе прямо зараз, не чекайте, коли станете досконалими.
 • Якщо ми беремо щось без дозволу – ми втрачаємо, якщо віддаємо – отримуємо, і по-іншому бути не може.
 • Віддайте десяту частину вашого доходу – і готуйтеся до нових грошових надходжень.
 • Ми формуємо свої переконання в дитинстві, а потім рухаємося по життю, відтворюючи ситуації, які підійшли б нашим переконанням.
 • У світі всього в достатку, він тільки того й чекає, щоб ви вирішили ознайомитися з його незліченними багатствами. Грошей – набагато більше, ніж ви можете витратити. Людей – більше, ніж ви зустрічали за все своє життя. Радості – більше, ніж ви можете собі уявити. Якщо ви повірите в це, у вас буде все, що побажаєте.
 • Люди, які заподіяли нам страждання, були такими ж заляканими, як ви зараз.
 • Суперництво і порівняння себе з іншими – ось дві основні перешкоди до того, щоб стати творчою особистістю.
 • Минуле пішло назавжди. Це факт, і тут нічого не поробиш. Однак можна змінити наші думки про минуле. Як, проте, нерозумно карати самих себе зараз тільки за те, що хтось образив вас давним-давно.
 • У кожному з нас до цього часу знаходиться трирічна дитина, якій страшно, яка хоче тільки трошки любові.
 • Любов – єдина відповідь на будь-яку нашу проблему, і дорога до такого стану – через прощення. Прощення розчиняє образу.
 • Всі так звані проблеми – не що інше, як надана нам знову можливість змінюватися і рости.
 • Любові не буває поза людиною – вона живе тільки всередині неї. Чим сильніше ви любите, тим більшою любов’ю оточені.
 • Постійно згадувати своє минуле – значить свідомо робити болючіше собі.
 • Ставтеся до змін як до прибирання квартири. Спочатку одне, потім – інше, дивишся – все блищить.
 • Все, що ви повинні знати, прийде до вас у потрібному місці, в потрібний час.

Налаштуйтеся на позитив – і будьте здорові!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *