Народні прикмети на тиждень перед Великоднем, які не можна ігнорувати!!!

З допомогою народних прикмет ви дізнаєтеся, які знаки більше не варто ігнорувати, щоб уникнути серйозних проблем.

Наші предки помічали, що до настання Великодня відбувається чимало дивних речей. З допомогою народних прикмет ви дізнаєтеся, які знаки більше не варто ігнорувати, щоб уникнути серйозних проблем, передає Ukr.Media.

Довгоочікуване свято Великодня щороку відзначається віруючими в різні дні. У зв’язку з цим з’явилося багато народних прикмет і забобонів, більшість з яких перевірені століттями. Наші предки вірили, що в цей період самі Вищі сили подають нам сигнали про майбутні події, тому ігнорувати їх вкрай небезпечно. Експерти розкажуть вам про основні прикмети Страсного тижня

Народні прикмети на Страсний тиждень

Страсний тиждень— найсуворіший період Великого посту. В цей час люди обмежують себе у звичних розвагах, виключають зі свого раціону м’ясо, рибу і молочні продукти, активно готуються до Великодня і дотримуються народні прикмети.

Перші приготування до Великодня починалися у Великий понеділок.Проводилася генеральне прибирання, деколи поєднується з ремонтом. Щоб в цей день очистити будинок від негативу, прийнято позбавлятися від старих і зламаних речей.

Якщо у Великий понеділок погода буде сонячна, значить, влітку урожай буде хорошим.

Молодята, які уклали шлюб у Великий понеділок, проживуть довго і щасливо.

Вмившись в понеділок святою водою, ви забезпечите себе здоров’ям на весь рік.

У Великий вівторок віруючі продовжують готуватися до Великодня і починають обмірковувати святкові страви.Якщо для приготування не вистачало продуктів, то їх закуповували саме у вівторок.

Якщо у вівторок погода дощова, значить, рік буде холодним і неврожайним.

У Велику середу віруючі згадують зрада Іуди.У цей день прийнято завершувати приготування до Світлого Великодня. Одна з прикмет свідчить, що прибирання повинна закінчуватися миттям вікон та дверей, щоб у будинок не змогли проникнути нечисті сили.

Більшість народних прикмет пов’язано з Чистим четвергом.Якщо до цього дня сім’я не встигла завершити збирання, весь рік у хаті будуть сварки і розбіжності.

У четвер прийнято митися до світанку, щоб встигнути очиститися від зла і позбутися негативної енергії.

Якщо в будинку знаходиться важкохворий чоловік, у Чистий четвер з церкви потрібно принести свічку і спалити її біля ліжка хворого. Залишився віск потрібно закопати у дворі сусіднього будинку.

Щоб весь рік у хаті панували достаток і благополуччя, у четвер прийнято пересувати меблі і перераховувати гроші.

Дівчата, які хотіли вийти заміж, обрізали волосся саме в Чистий четвер, а потім до настання Великодня зберігали їх під подушкою.

Велика п’ятниця — день скорботи.Щоб уникнути неприємностей, вранці необхідно проказати молитву «Отче наш».

Щоб діти росли здоровими і сильними, віднімати від грудей їх найкраще у Велику п’ятницю.

Якщо у Велику п’ятницю перший, кого ви побачили, чоловік, значить, скоро вас чекає величезна удача.

Згідно прикметі, той, хто помиється у Страсну п’ятницю, все здоров’я з себе змиє.

У Велику суботу вільний час слід проводити за молитвою.Хто веселиться у цей день, весь рік буде плакати.

У суботу заборонено брати і давати гроші в борг, щоб не втратити здоров’я, удачі і благополуччя.

На Великдень у будинку повинно бути чисто, щоб весь рік був вдалим.

Якщо вранці на Великдень чоловік з дружиною обіймуться, все життя вони проживуть в любові та злагоді.

До цього моменту Великий піст уже підійшов до кінця, а значить, у Великдень нарешті можна порадувати себе і своїх близьких улюбленими стравами. В якості напоїв дозволено подавати червоне вино, але зловживати напоєм заборонено.

Під дзвін великодніх дзвонів було прийнято загадувати бажання. Прикмета свідчить, що збутися воно може рівно через 33 дні з моменту Великодня.

Хто Великдень їжу з трапезного столу викине, того весь рік нещастя переслідувати будуть. Решта страви бажано закопати у дворі свого будинку або нагодувати ними бездомних.

Перш ніж зустріти Світле Христове Воскресіння, прийнято дотримуватися Великий піст. У цей період діє безліч заборон і обмежень, які повинен враховувати кожен віруючий. Однак більшість важливих церковних традицій пов’язано саме з Великої Великоднем. Щоб не розгнівати Вищі сили, проведіть цей день правильно, не порушуючи звичаїв.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *