Масло чебрецю вбиває до 97% клітин раку легенів – як його використовувати

Згідно з дослідженнями, ефірна олія чебрецю (Thymus vulgaris) вбиває клітини раку легенів, грудей і яєчників. Він містить від 20 до 54% ​​тимолу, який належить до природного класу сполук, відомих як біоциди. Біоциди – це речовини, які можуть вбивати шкідливі організми, і коли масло чебрецю використовується разом з іншими біоцидними продуктами (такими як карвакрол), воно посилює антимікробні властивості.

Встановлено, що олія чебрецю вбиває до 97% клітин раку легенів

Згідно з останніми дослідженнями, суміш чебрецю та оливкової олії підвищує доступність гідрокситирозину, який є найпотужнішою протираковою сполукою в оливковій олії. Греки використовують чебрець у своїй кулінарії, змішуючи його з оливковою олією, і це вважається однією з можливих причин, чому у греків приблизно вдвічі менше випадків раку, ніж у США та решті Європи.

Ефірна олія чебрецю також використовується в аюрведичній і традиційній медицині завдяки своїм потужним антиоксидантним, антибактеріальним і протигрибковим властивостям.

Згідно з дослідженням, проведеним дослідниками з Університету Челал Баяр в Туреччині, чебрець викликає загибель клітин раку молочної залози. Автори дослідження дійшли висновку, що чебрець «може бути багатообіцяючим кандидатом у розробці нових терапевтичних препаратів для лікування раку грудей».

Ефірна олія чебрецю – Спосіб застосування

Внутрішньо: 1-3 краплі, залежно від випадку, 3 рази на день, змішані з невеликою кількістю меду. Приймається натщесерце, за 15 хвилин до їди.

Застереження: фітонциди не приймають всередину розведеними у воді або чаї.

Зовнішньо: рекомендуються масажі та/або розтирання з 2-3 краплями на 10 мл базової олії, інгаляції та аромотерапія.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *