10 продуктів, які можуть запобігти закупорці артерій – допомагають запобігти серцево-судинним захворюванням, утворенню тромбів і відкладень холестерину

Засмічення артерій є серйозною медичною проблемою, і піклуватися про своє серце означає уникати нездорової їжі, але це також означає харчуватися якомога чистіше. Серцево-судинні захворювання є однією з головних причин смертності в усьому світі.

Ось список із 10 продуктів , які допомагають запобігти серцево-судинним захворюванням, утворенню тромбів і відкладенню холестерину.

1. Часник

Часник є винятковою їжею, яка підтримує кровоносну систему. Згідно з дослідженнями, це може допомогти запобігти серцево-судинним захворюванням, нормалізувати артеріальний тиск і зменшити атеросклероз (серцево-судинне захворювання, що характеризується утворенням у внутрішній і середній оболонці середніх і великих артерій відкладень атероматозних бляшок, які містять холестерин, ліпофаги та ліпіди
. матеріал.

2. Куркума

Це також дуже популярна пряність в індійській та аюрведичній кухні. Справжня користь приходить від його активного інгредієнта, куркуміну, який має доведені кардіопротекторні переваги. Є дослідження, які підтверджують, що екстракт куркуми знижує рівень поганого холестерину та відкладення в артеріях.

3. Імбир

Імбир має дивовижну антиоксидантну та протизапальну дію. Він містить сполуки, які є кардіопротекторними, можуть запобігати атероматозним бляшкам і знижувати рівень холестерину.

4. Лимон

Вживання води з лимоном вранці – надзвичайно благотворний ритуал для серця. Лимон має здатність знижувати рівень холестерину і перешкоджати окислювальному процесу артерій. Він також містить щедру кількість вітаміну С, який у великих дозах зміцнює артерії, зменшує запалення та знижує загальний рівень холестерину.

5. Кайенский перець

Капсаїцин, активна речовина цього перцю, знижує рівень поганого холестерину. Він також знижує ризик інфаркту та інсульту та покращує венозний кровообіг.

6. Кориця

Відповідно до дослідження, опублікованого в журналі Diabetes Care, 1, 3 або 6 грамів кориці на день можуть знизити рівень глюкози в крові, тригліцеридів, поганого холестерину та загального холестерину у пацієнтів з діабетом 2 типу.

7. Насіння льону

Насіння льону багаті клітковиною і піклуються про здоров’я артерій. Вони також містять альфа-лінолеву кислоту, кислоту Омега-3, яка має здатність знижувати запалення та артеріальний тиск, таким чином запобігаючи закупорці артерій.

8. Квашена капуста

Пробіотики, що містяться в деяких солоних огірках, включаючи квашену капусту, здається, уповільнюють процес атеросклерозу.

9. Насіння кунжуту

Ці насіння мають здатність запобігати закупорці артерій. Відповідно до 3-місячного дослідження на тваринах, опублікованого в Journal of Medicinal Food, жирні кислоти в кунжутній олії пригнічують утворення атеросклерозу, холестерину, тригліцеридів і поганого холестерину у лабораторних мишей.

10. Гранатовий сік

Гранатовий сік більш ніж щедрий на антиоксиданти, які, як відомо, допомагають видаляти наліт з артерій. Він також містить селен і магній, і, згідно з дослідженням, опублікованим в American Journal of Cardiology, 240 мл гранатового соку, що випивається щодня протягом 18 місяців, уповільнює розвиток артеріальних ускладнень у пацієнтів, які знаходяться в групі ризику серцево-судинних захворювань.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *