Мацерація цибулі у вині ефективно очищає забиті вени та артерії з першого застосування – Як приготувати

Вкрай важливо очищати артерії та судини, особливо після певного віку. Серед основних причин старіння – спосіб життя та незбалансоване харчування. Вік людини залежить від здоров’я артерій.

Жирна їжа та рафінований білий цукор можуть сприяти закупорці та блокуванню стінок артерій.

Таким чином буде обмежуватися кровообіг, що призводить до підвищення артеріального тиску. Нижче представлений рецепт, який природним чином відновлює тиск, очищає судинну систему і усуває атеросклероз.

Мацерована цибуля в білому вині:

Інгредієнти:

150 мл меду
1 л натурального білого вина
4-5 червоних цибулин
250 г кореня петрушки
2 пучки листя петрушки
Спосіб приготування:

Промиту червону цибулю дрібно нарізають і додають в скляну ємність, заливаючи натуральним білим вином. Корінь петрушки, промитий, очищений і подрібнений, відварити окремо, додавши подрібнене листя петрушки. Залиште кип’ятити, поки рідина не зменшиться на 30-50%.

Після охолодження сповзає. Цибулеву мацерацію в білому вині змішати з процідженою рідиною, додавши 150 мл меду. Герметичний контейнер закривають і залишають для мацерації на 7 днів. Періодично помішують, а через тиждень засіб проціджують.

Спосіб введення:

Вживають 3 рази на день по ложці мацерації за 30 хвилин до їди. Витрачається до закінчення всієї кількості.

Алканізація їжі:

Ви повинні алканізувати їжу фруктами, овочами, глиною, щоб очистити артерії та вени. Рекомендується вживання великої кількості рідини, свіжих соків, трав’яних чаїв, рослинної води, джерельної води. В результаті відкладення на судинах злізуть, кров розрідиться, а стінки судин стануть більш еластичними.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *