Ці насіння знищують ракові клітини, покращують зір, сон і багато іншого

Ви марнували та викидали гарбузове насіння протягом багатьох років? На жаль, більшість із нас так і робить. Якщо ви коли-небудь думали, що чистити та смажити їх – це надто багато праці, або ви просто не бачите в них жодної харчової цінності з будь-якої причини, ви помиляєтеся. Насіння гарбуза є одним з ідеальних продуктів харчування природи.

Феноменальна користь гарбузового насіння для вашого організму:

Гарбузове насіння повне магнію. Більшість людей відчувають дефіцит магнію. Як один із найважливіших мінералів, він відповідає за понад 300 різних біохімічних реакцій, які необхідні для правильного функціонування організму. 1/2 склянки гарбузового насіння містить 92% добової норми магнію.

Насіння гарбуза природним чином підвищує рівень тестостерону. Гарбузове насіння творить чудеса для чоловічого сексуального здоров’я. Поживні речовини, що містяться в гарбузовому насінні, такі як вітаміни B, C, D, E і K, відіграють дуже важливу роль у лібідо. Крім того, гарбузове насіння наповнене цинком, який є джерелом високого рівня тестостерону.

Насіння гарбуза покращують настрій і зменшують припливи. Гарбузове насіння також може допомогти покращити ваш настрій, оскільки воно містить триптофан, який необхідний для виробництва серотоніну в мозку. Гарбузове насіння допомагає збалансувати температуру тіла.
Гарбузове насіння може боротися з раком.

Гарбузове насіння містить сполуки, відомі як кукурбітацини. Нове дослідження показало, що ці сполуки, як відомо, борються з раком і вбивають різні типи ракових клітин.

Гарбузове насіння може допомогти вам вилікувати безсоння. Триптофан, що міститься в гарбузовому насінні, є амінокислотою, яка допомагає виробляти мелатонін і серотонін, який відповідає за наш цикл сну/неспання. Таким чином, вживання гарбузового насіння допоможе вам легше заснути.

Гарбузове насіння чудово допомагає уникнути інсультів, інфарктів, холестерину та високого тиску.

Інші переваги гарбузового насіння:

1. Здоровий спосіб схуднення.

Вживання гарбузового насіння в якості перекусу може допомогти вам на шляху до схуднення.

Вони чудово підходять для спалювання жиру та нарощування м’язів. Вони насичують і багаті цинком і кальцієм, білком і клітковиною.

Клітковина допомагає вашій травній системі та не дозволяє вам відчувати голод протягом дня. Це запобігає переїданню протягом дня, що призводить до втрати ваги.

Цинк допомагає спалювати жир і ефективно схуднути, а також забезпечує інші переваги для здоров’я.

2. Багате джерело антиоксидантів

Гарбузове насіння багате на антиоксиданти, такі як вітамін Е та каротиноїди.

Каротиноїди необхідні для захисту від хвороб, оскільки вони зміцнюють вашу імунну систему. Каротиноїди також стимулюють вироблення колагену, який підтримує еластичність шкіри.

Крім того, антиоксиданти в гарбузовому насінні захищають вас від вільних радикалів і зменшують запалення.

3. Зменшити ризик розвитку раку.

Дослідження показали, що дієти, що містять гарбузове насіння, допомагають знизити ризик раку. Включення їх у свій раціон може допомогти запобігти раку легенів, грудей, шлунка, простати та товстої кишки.

Деякі дослідження показали, що він допомагає запобігти раку грудей у ​​жінок у постменопаузі. Навпаки, інші дослідження показують, що ці насіння відіграють незначну роль у лікуванні раку грудей.

Подальші дослідження показують, що гарбузове насіння допомагає значно уповільнити ріст клітин раку простати.

4. Багате джерело магнію.

Багато людей, як правило, страждають від дефіциту магнію без жодного діагнозу. Ці насіння є природним джерелом магнію, який допомагає боротися з дефіцитом магнію.

Шкідливо споживати менше магнію, ніж необхідно, оскільки магній необхідний для контролю артеріального тиску та зниження ризику серцевих захворювань. Магній також допомагає підтримувати здоров’я кісток і регулювати рівень цукру в крові.

5. Вони підтримують здоров’я серця.

Антиоксиданти, цинк і магній у цьому суперпродукті підтримують здоров’я серця.

Крім того, гарбузове насіння допомагає контролювати високий артеріальний тиск і високий рівень холестерину. Це фактори високого ризику серцево-судинних захворювань, і їх необхідно лікувати, якщо ви хочете бути здоровими.

Додавання їх до їжі також може сприяти підвищенню рівня оксиду азоту в крові. Згідно з дослідженнями, він позитивно впливає на здоров’я нашого серця.

Оксид азоту розширює кровоносні судини та покращує кровотік. Як наслідок, це значно знижує ризик утворення бляшок у ваших артеріях, запобігаючи хворобам серця.

6. Низький рівень цукру в крові.

Дослідження показують, що ще однією перевагою для здоров’я цієї їжі є лікування діабету.

Вміст магнію в гарбузовому насінні відповідає за зниження рівня цукру в крові. Тому дієтологи вважають, що дієти з гарбузовим насінням можуть знизити ризики діабету.

7. Покращте якість сну.

З’ївши жменю насіння перед сном, ви зможете краще спати. Будучи природним джерелом амінокислоти триптофану, яка сприяє сну.

Рівень цинку та магнію в гарбузовому насінні забезпечує спокійний сон. Покращення якості сну має важливе значення для збереження вашого здоров’я. Це дає вам необхідну енергію на весь день і є важливим.

8. Поліпшення здоров’я сечового міхура та простати.

Ці насіння можуть допомогти полегшити симптоми доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ). Деякі дослідження навіть показують, що ці насіння допомагають при гіперактивному сечовому міхурі.

Тож наступного разу, коли ви будете різати гарбуз, не викидайте насіння й не чекайте, поки настане сезон Хелловіна, щоб поласувати однією з найпоживніших закусок.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *