Мeні 50 pоків, pаніше нa ногu нe мoгла встатu, а тепеp «пуpхаю», як в молодості

Мені 50 років, хочу запропонувати тим, хто страждає від болю в ногах, дуже простий, але дієвий рецепт.

Років 10 тому мене почав мучити біль в ногах, яка розповсюджувалась від кінчиків пальців до щиколотки, печіння підошов і п’яткових шпорах.

Біль була пекельна, я через неї навіть на ноги не могла встати, а вночі – заснути. Щоб хоч трохи поспати, вводила собі «Димедрол». Подруга, бачачи мої муки, порадила мені регулярно обливати ноги холодною водою. Так, після цього хвилин на 5-10 біль зникала, а потім виникала з колишньою силою.

Працювала я тоді в службі по обслуговуванню одиноких пенсіонерів та інвалідів, і був у мене під опікою один дідусь, Царство йому Небесне.

Так ось, дізнавшись про мою проблему, він порадив мені попарити ноги на ніч у звичайній молочній сироватці.

Слідуючи його пораді, я ввечері того ж дня нагріла сироватку до терпимо гарячої температури, помістила в неї хворі ноги і тримала їх у сироватці до тих пір, поки вона не охолола.

Потім одягла шкарпетки і лягла в ліжко. Не повірите, але вперше за довгі місяці мук я заснула без проблем і спала всю ніч, як убита.

Повторила процедуру ще 3 вечори поспіль і забула про те кошмарі, який мене мучив. Тепер і станцювати можу.

Але найдивніше, що, незважаючи на те, що у мене варикозне розширення вен, при якому не можна парити ноги, цей метод мені не зашкодив, а дійсно допоміг одужати.

А ось коли за порадою однієї жінки спробувала позбавитися від шпор биттям п’ят об підлогу, мені стало тільки гірше. Стукнути кілька разів вдалося насилу, а потім виникла така біль, що від неї, здавалося, разом з ногами і голова у мене відпаде …

Так що всім, у кого подібні проблеми, раджу застосовувати для їх усунення сироватку. Цей молочний продукт навіть моєму коту допоміг, коли у нього опухла лапа. Попарила йому кінцівку в сироватці, і вже після однієї процедури він бігав, як раніше.

Допомогла мені сироватка і з наривом впоратися. Вколола якось палець шипами троянд, і незабаром він напух, почервонів і став наривати. Тиждень терпіла біль, а потім згадала про сироватці. Попарила 2 рази в ній руку, і палець прийшов в норму.

Молочна сироватка (до 5 годин свіжості) – надзвичайно унікальний лужний продукт в світі

У ній є все, що було корисного в молоці, але немає нічого алергенного (казеїн, лактоза та ін.). Продукт 100% дієтичний. Дуже корисний жінкам будь-якого віку.

Молочну сироватку можна отримати при приготуванні домашнього сиру, який також відноситься до списку лужних продуктів харчування.

Один з простих рецептів приготування домашнього сиру: 1-2 л поквашеного молока нагріваємо (на маленькому вогні) на водяній бані, попередньо виливши його в широку каструлю (можна залишити і в скляній банці потрібного розміру, постеливши на дно каструлі з водою бавовняну ганчірочку).

Нагріваємо до тих пір, поки не відокремиться сироватка (жовтувата рідина) і сир потрібної консистенції (на любителя). За часом цей процес займає 1-2 години. Відокремлюємо сир від сироватки, і можна їсти.

Нагадаю, що до 5 годин свіжості вони мають лужну реакцію.

Сироватку потрібно пити без додавання цукру. Її також можна використовувати для приготування хліба, млинців, оладок і будь-який інший випічки.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *