Кефір з буряком: мінус 5 кг за тиждень! Реальний спосіб схуднути

Дієта на кефірі з буряком – чи не найдешевша з усіх можливих. Але ефект від поєднання цих простих продуктів приголомшливий.

Ефект: м’яке очищення кишечника, виведення токсичних речовин, стрімке схуднення. Триденний детокс допомагає скинути від 4 до 7 зайвих кілограмів. Підсумок залежатиме від початкової позначки ваги та вашої конституції.

Кефір з буряком

Триденний струс на кефірі з буряком відмінно допомагає, коли зниження ваги зупиняється і стрілку на терезах ніякими силами не зрушити.

Дієта має на увазі досить мізерний раціон протягом усього її терміну.

1 кг вареного буряка, 1,5 л нежирного кефіру, 1,5-2 л води – це весь набір продуктів, які потрібно з’їсти протягом дня.

Достатню кількість води необхідно, щоб не допустити зневоднення організму, адже разом із шлаками виводиться і багато рідини.

кефір з буряком для схуднення

З’їдати вказану кількість продуктів необхідно за 5-6 прийомів. Якщо ж така їжа (досить прісна та одноманітна) «не йде», можна буряки перемелювати блендером і змішувати з кефіром. Виходить чудовий коктейль.

кефір з буряком для схуднення

Після трьох днів жорсткої дієти раціон можна розширити, додавши варене м’ясо та рибу (до 400 гр. на день, розділивши на 3 прийоми). Також у наступні 4 дні корисно буде з’їдати по парі яблук та цитрусових.

кефір з буряком для схуднення

Подібне очищення організму – досить радикальна міра, тому, якщо у вас є серйозні порушення в роботі печінки, шлунка або нирок, краще підібрати щадні способи схуднення.

Стаття носить виключно інформаційний характер. Пам’ятайте, що перед початком будь-якого лікування консультація лікаря є обов’язковою!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *