Чому душ краще приймати на ніч?

Дерматологи радять щодня витрачати на душ 5-10 хвилин. Одні люди не уявляють початку дня без свіжого душу, інші ж — його завершення без нього. І якщо час відвідин душу залежить лише від ваших особистих вподобань, ті люди, які полюбляють приймати його ввечері, додадуть більше плюсиків до свого здоров’я та краси.

1. Ви швидше заснете

Вечірній душ розслабляє душу та розум, і якщо прийняти його вчасно, подарує ще і спокійний сон. Якщо прийняти душ за 90 хвилин до сну — ви заснете вдесятеро швидше, аніж зазвичай. Це стається тому, що тепла вода дещо знижує температуру тіла, і організм неминуче одержує сигнал — час спати.

2. Корисніше для шкіри

Душ перед сном допоможе попередити акне ще в його вогнищі. На волоссі впродовж дня збираються мікроби та продукти їх життєдіяльності, і щойно голова торкається до подушки, вони одразу потрапляють на наволочку, а далі — на обличчя. Зважаючи на те, що шкіра регенерується під час сну, дуже важливо лягати спати з очищеною шкірою.

3. Ви легше перенесете сезонні алергії

душ

Вечірній душ зарадить при сезонних алергіях. Алергени — пилюка та бруд — впродовж дня легко осідають на вашій шкірі та одязі, а прийнявши душ перед сном, ви забезпечите собі безпечний сон без них. Якщо ж ви полюбляєте приймати душ вранці, варто переглянути свої звички та робити це ввечері.

4. Волосся матиме здоровіший вигляд

душ

Помивши волосся ввечері, ви дасте йому змогу краще висохнути природним шляхом. А так воно довго залишатиметься здоровим і блискучим. Висушування волосся феном вранці пошкоджує кінці волосся, воно стає слабким і тьмяним.

5. Допомагає побороти надмірне потовиділення

душ

Ранковий душ — прекрасний спосіб освіжитися перед початком нового дня, та вечірній душ ефективніше допоможе побороти надмірне потовиділення.

6. Попереджує м’язові спазми

душ

Якщо після важкого робочого дня м’язи втомлюються та болять, теплий душ допоможе зняти болючі симптоми. Тепла вода, котра стікає по тілу, полегшує біль та сприяє кращому нічному сну й засинанню. Теплий душ запобігає нічним спазмам — від них страждає до 60% населення.

А коли ви приймаєте душ — вранці чи ввечері?

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *